logo3

021-66748557

فروشنده شوید

دسته بندی ها

آشنایی با انواع آنتن و بال کوسه های تزئینی

فهرست مطالب

جوانان و افرادی که علاقمند به اسپرت کردن خودرو هستند ، تجهیزاتی را به بدنه و داخل خودرو اضافه می کنند تا ظاهری جذاب تر به خودرو ببخشند و یا بر جذابیت آن بیفزایند. استفاده از آنتن های اسپرت و یا نصب بال کوسه ها می تواند در تغییر دادن طراحی خارجی اتومبیل و اسپرت کردن بدنه خودرو به شما کمک بسزایی کند. تغییری که شاید بسیار کم هزینه باشد ، اما اثر بسیار خوبی بر نمای ظاهری خودرو داشته باشد. اما پیشنهاد می کنیم که در ادامه این مقاله همراه ما بمانید تا شما را بیشتر با انواع آنتن اسپرت و بال کوسه ها آشنا کنیم.

به طور کلی آنتن ها ، وظیفه دریافت امواج و تقویت آن ها را به عهده دارند و امواج تقویت شده را به دستگاه ها و وسایل ارتباطی نظیر رادیو ، تلویزیون و … می رسانند. شرکت های خودرو سازی ، اغلب به طور فابریک روی خودرو ها ، آنتن نصب می کنند. بسته به طراحی خودرو و میزان به روز بودن آن ، نوع آنتن به کار رفته در خودرو ها ، متفاوت است. برخی از آنتن های فابریک روی خودرو ها ، فلزی بوده و روی بدنه ماشین فیکس هستند و تنها می توانید ارتفاع آن را تنظیم نمائید. برخی دیگر از آنتن ها ، روی سقف اتومبیل قرار دارند و قابلیت جدا شدن از روی ماشین را دارند. این نوع از آنتن ها ، فلزی هستند که در برخی از موارد یک لایه پلاستیکی روی فلز آن ها قرار گرفته است. نوع دیگری از آنتن ها نیز روی برخی از خودرو ها وجود دارند. آنتن های بال کوسه ای که به نسبت موارد قبلی ، اسپرت تر به نظر می رسند.

اما به جز مورد آخر ( که همان آنتن های بال کوسه ای هستند ) ، ممکن است آنتن های فابریک روی خودرو ها ، از لحاظ شکل ظاهری و کارایی ، با سلیقه شما همخوانی نداشته باشد. از این رو می توانید از سایر مدل های آنتن استفاده کنید. آنتن هایی که علاوه بر کارایی و ویژگی های مربوط به این دسته از محصولات ، ظاهری شکیل تر و اسپرت تر داشته باشند. از طرفی ممکن است که آنتن های فابریک اتومبیل شما انقدر بزرگ یا بلند باشند که هنگام عبور از زیر سقف های کوتاه نظیر پارکینگ ها ، به سقف گیر کرده و دچار خرابی و یا شکستگی شوند. پس می توانید آنتن های فابریک را با آنتن هایی کوچک تر و شکیل تر جایگزین نمائید.

با مراجعه به دسته بندی آنتن ها در این سایت ، می توانید انواع آنتن های اسپرت موجود را مشاهده و ویژگی های مربوط به هر کدام را مطالعه نمائید. سعی شده است که مجموعه ای از بهترین و شکیل ترین آنتن های اسپرت را در فروشگاه اینترنتی تهلوکس موجود کنیم تا هر یک از شما عزیزان بتوانید با توجه به سلیقه شخصی و در نظر گرفتن فاکتور های مد نظر ، محصولی مناسب تهیه نمائید. در این دسته بندی ، علاوه بر آنتن ها ، می توانید از انواع بال کوسه اسپرت نیز دیدن فرمائید. این محصولات نیز در طرح ها و رنگ های مختلف و با کارایی های متفاوت موجود شده اند. برخی از این بال کوسه ها ، جنبه تزئینی داشته و تنها برای زیبایی بدنه خودرو و اسپرت شدن از آن ها استفاده می کنند. اما گروهی دیگر از این محصولات ، کارایی به عنوان آنتن را دارند. آنتنی شکیل تر و کاربردی تر از آنتن های فابریک خودرو ، با جنسی سبک و رنگی همرنگ بدنه خودروی شما.

مراجعه به دسته بندی آنتن و بال کوسه ، می تواند گزینه های متنوعی را پیش روی شما عزیزان قرار دهد. با کلیک روی هر محصول ، می توانید ویژگی های مربوط به آن محصول را مشاهده و مطالعه نمائید تا به طور کامل با این محصولات آشنا شوید.

سبد شما
  • سبد خرید خالی است.

هر کالایی برای ماشینت میاد با خبرشو

به کمک نیاز دارید؟
0