logo3

021-66748557

فروشنده شوید

دسته بندی ها

آشنایی با تجهیزات بدنه خودرو

فهرست مطالب

زیبایی ظاهر و بدنه خودرو از موارد مهم انتخاب خودرو است. کمپانی های فعال در زمینه خودرو سازی، در همه جای دنیا همواره در تلاشند اتومبیل هایی با کیفیت و زیبا تولید و روانه بازار کنند تا مشتریان بیشتری جذب محصولات آن ها شوند. اما سوال اینجاست که آیا طراحی ظاهری خودرو ها به طور کامل با سلیقه شخصی ما همخوانی دارد؟ پاسخ این سوال برای بیشتر افراد منفی است، مخصوصاً جوانان و اسپرت سواران که همیشه به دنبال خاص و تک بودن اتومبیل خود هستند. با استفاده از تجهیزات و لوازم جانبی مربوط به بدنه خودرو می توانید از چهره جدید ماشین خود رونمایی کنید. همچنین در برخی از موارد ممکن است بتوان با اضافه کردن یک تجهیز به بدنه خودرو، کمبود های موجود را برطرف کرد.

یکی از محصولاتی که در این دسته بندی تجهیزات بدنه خودرو قرار می گیرد، پارکابی است. در هنگام سوار یا پیاده شده از ماشین ، ممکن است ناخواسته ضرباتی به رکاب خودرو وارد شود که این ضربات و یا سائیدگیِ حاصل از حرکت پا روی رکاب، سطح رنگ در آن بخش دچار خط و خش شده و یا باعث از بین رفتن رنگ رکاب شود. استفاده از پارکابی می تواند این مشکل را رفع کند. نصب پارکابی علاوه بر حفظ رکاب خودرو در برابر صدمات، به جلوه و زیبایی ظاهری خودرو می افزاید. این نوع از محصول در انواع فلزی و ژله ای موجود هستند که با توجه به سلیقه شخصی و در نظر گرفتن ویژگی هر یک از آن ها ، می توانید اقدام به خرید نمائید.

برای مشاهده انواع بکسل بند اعم از فلزی و برزنتی نیزباید دسته بندی تجهیزات بدنه خودرو را مشاهده کنید. بکسل بند ها هم کاربردی هستند و هم برای اسپرت کردن ظاهر خودرو به کار می روند. اما لوازم اسپرت به بکسل بند ها ختم نمی شود. محصولاتی نظیر آنتن و بال کوسه ، سر اگزوز های اسپرت ، لیپ و بامپر ، لوگو و آرم  ، ضربه گیرِ در و سر والف (وَلو) های اسپرت نیز در این دسته بندی قرار گرفته اند تا با مشاهده و مطالعه ویژگی های هر یک از محصولات یاد شده در بالا بتوانید بهترین و زیبا ترین لوازم مورد نیاز و اسپرت را انتخاب و خریداری کنید.

سبد شما
  • سبد خرید خالی است.
×

هر کالایی برای ماشینت میاد با خبرشو

به کمک نیاز دارید؟
0