logo3

021-66748557

فروشنده شوید

دسته بندی ها

انواع خوشبو کننده و بوگیر ها

فهرست مطالب

عوامل زیادی در لذت بخش تر شدن رانندگی دخیل هستند. سیستم فنی سالم ، راحتی صندلی ها ، کم بودن صدای داخل خودرو ، فضایی مطبوع و دلنشین از نظر درجه حرارت و … . یکی دیگر از مواردی که رانندگی را لذت بخش و سفر را برای سرنشینان خودرو آرام و رضایت بخش می کند، وجود رایحه خوش و مطبوع در اتاق خودرو است. روش های متفاوتی برای خوشبو کردن فضای داخل خودرو به کار می رود. استفاده از فیلتر هوای اتاق معطر یکی از ابتدایی ترین روش های خوش بو کردن فضای داخل خودرو است. یا اینکه برخی از افراد فیلتر هوای اتاق را آغشته به عطر می کنند. این راه کار تا مدت زمان بسیار کوتاهی می تواند جوابگو باشد. اما بعد از گذشت چند روز، دیگری اثری از عطر و رایحه خوش در اتومبیل وجود ندارد.

استفاده از بوگیر و خوش بو کننده ها نیز می تواند در مطبوع سازی فضای داخل خودرو موثر باشد. اما این خوشبو کننده ها در انواع مختلف تولید شده اند که علاوه بر تفاوت در رایحه، ماندگاری های متفاوتی دارند. اسپری ها ، یکی از خوشبو کننده های متداول هستند. این دسته از محصولات در رایحه های مختلف موجود هستند. شاید بتوان ماندگاری کم عطر اسپری ها را نقطه ضعف آن ها دانست. اما میزان ماده معطر موجود در هر اسپری آن قدری هست که تا مدت ها نیازی به خرید مجدد خوشبو کننده نباشد. اما اسپری ها نمی توانند به طور ممتد رایحه را در فضای ماشین پخش کنند. از این رو کسانی که علاقمند به پخش ممتد رایحه خوش در فضا هستند، باید از انواع دیگر خوش بو کننده ها استفاده کنند.

بوگیر های کنسروی ، نوع دیگری از بوگیر ها و خوشبو کننده ها هستند که قوطی آن ها دارای یک پد معطر هستند. باز گذاشتن درب قوطی باعث می شود که رایحه خوشبو کننده در فضای ماشین پخش شود. این نوع از بوگیر ها ماندگاری خوبی دارند و مدت زمان استفاده از آن ها مناسب است. خوشبو کننده ها و بوگیر ها در طرح خای دیگر نیز موجود هستند. خوشبو کننده های دریچه کولر ، خوش بو کننده های آویز ، خوش بو کننده های روی داشبورد و … . تمامی این محصولات نیز در رایحه های متفاوت موجود و قابل عرضه هستند که هر یک ویژگی های خاص خود را دارند. برخی از بوگیر ها ظاهری فانتزی دارند که علاوه بر خوش بو کردن فضای داخلی خودرو می توانند جنبه تزئینی داشته باشند.

نوع دیگر خوش بو کننده ها نیز وجود دارند که به بخور سرد معروف هستند. این محصولات به گونه ای طراحی شده اند که یک محفظه برای مایعات معطر در آن وجود دارد که می توانید انواع عطر و خوش بو کننده را درون آن ریخته و از رایحه خوش داخل خودرو لذت ببرید. مزیت این نوع از خوشبو کننده ها نسبت به سایر این دسته از محصولات این است که عطر را به صورت بخار سرد در فضای داخل خودرو پخش می کنند و انتخاب نوع رایحه آن کاملا به سلیقه خود شما انجام می شود، زیرا با شستشوی مخزن عطر و جایگزینی آن با یک عطر دیگر می توانید رایحه های مختلفی را در خودرو تجربه کنید. بخور سرد برای روشن شدن نیاز به جریان برق دارد که تأمین برق به وسیله پورت اتصال به فندک ماشین انجام می شود. برخی از این بخور ها ، دارای پورت USB نیز هستند که می توانند علاوه بر وظیفه خوش بو کردن ، نقش شارژر را نیز ایفا کنند.

تنوع خوشبو کننده و بوگیر ها بسیار زیاد بوده و با مراجعه به بخش مربوط به این دسته از محصولات می توانید با توجه به ویژگی های بیان شده در هر یک از محصولات مناسب ترین بوگیر را برای اتومبیل خود انتخاب کنید.

سبد شما
  • سبد خرید خالی است.
×

هر کالایی برای ماشینت میاد با خبرشو

به کمک نیاز دارید؟
0