انواع روکش صندلی پژو 405

تاریخ:
دسته بندی ها:روکش صندلی, مجله اینترنتی تهلوکس, مقاله های تخصصی
تخمین زمان مطالعه: 3 دقیقه

انواع صندلی پژو 405

تهیه روکش صندلی پژو 405 بدون توجه به نوع صندلی خودرو از مشکلاتی است که امروزه توجه بسیاری از خریداران و البته توجه فروشگاه اینترنتی تهلوکس را به خود جلب کرده است. برخی فروشندگان متاسفانه با رعایت نکردن این موضوع ظاهری نامناسب به داخل خودرو داده و نارضایتی مشتریان را جلب میکنند.

این امر به ما کمک کرد تا توجه جزئی تری به روکش صندلی پژو 405 داشته باشیم. فروشگاه اینترنتی تهلوکس مطمئن شده تا الگو روکش های صندلی هر مدل صندلی را تهیه نماید و جای نگرانی برای هیچ خریداری ایجاد نکند. وقتی روکش صندلی پژو 405 بر اساس الگو اصلی و اصولی هر صندلی تهیه شود قطعا حتی با گذشت زمان نیز از فیت بودن و قالب بودن آن ذره ای کم نمی شود.

همان طور که می دانید پژو 405 که زمانی بهترین خودروی اروپا شناخته شده بود طی سال های اخیر در کشور ما جزء پر فروش ترین خودرو ها محسوب می شود. این خودروی پر طرفدار در طی سال های مختلف با آپشن های متفاوتی توسط تولید کننده در بازار عرضه شد. یکی از آپشن هایی که توجه تهلوکس را به خودش جلب کرده وجود صندلی های متفاوت در مدل های مختلف این خودرو است که مفصل برای شما توضیح خواهیم داد.

پژو 405 در طی سال های تولید با دو نوع صندلی کوهان دار و بدون کوهان تولید و به بازار عرضه گردید. این خودرو از ابتدا تا سال ۱۳۹۳ با صندلی قدیمی و یا به اصطلاح بدون کوهان تولید شد. از اواسط سال ۹۳ تا سال ۹۴ این خودرو هم با صندلی های جدید و هم با صندلی های قدیمی عرضه می شدند ولی از اواخر ۹۴ تاکنون این خودرو با صندلی جدید و یا کوهان دار به دست خریداران رسید.

لازم بذکر است که در طی این تفاوت ها، مدل ظاهری صندلی های جلو یکسان بوده و تنها تفاوت در صندلی های عقب مشاهده می شود بنابراین منظور از صندلی قدیم و جدید همان صندلی های عقب می باشد!

  • صندلی بدون کوهان پژو 405 : صندلی های بدون کوهان پژو 405 مشابه صندلی قدیمی پژو پارس بوده با این تفاوت که در صندلی قدیمی پژو 405، در وسط تکیه گاه، جایگاه دسترسی به صندوق و یا به اصطلاح زیر آرنجی وجود ندارد و تکیه گاه به صورت یک تکه می باشد. از طرفی در صندلی عقب 405 مدل بدون کوهان پشت سری به صورت فابریک وجود ندارد.
  • صندلی کوهان دار پژو 405 : در این نوع از صندلی قسمت بالای تکیه گاه صندلی عقب به حالت کوهانی بوده که در واقع همان پشت سری های سرنشینان محسوب می شود

لطفا به تصاویر زیر توجه نمایید ؛

روکش صندلی پژو 405

صندلی بدون کوهان پژو 405

روکش صندلی 405

صندلی کوهان دار پژو 405

نمونه های نصب شده بر روی پژو ۴۰۵

روکش صندلی تهلوکس
روکش صندلی تهلوکس

روکش صندلی طرح مینا تهلوکس نصب شده بر روی پژو ۴۰۵ صندلی کوهان دار (صندلی جدید)

پخش ویدیو

روکش صندلی طرح مازراتی تهلوکس نصب شده بر روی پژو ۴۰۵ صندلی کوهان دار (صندلی جدید)

پخش ویدیو

روکش صندلی طرح مازراتی تهلوکس نصب شده بر روی پژو ۴۰۵ صندلی بدون کوهان (صندلی قدیم)

جهت اطلاع از انواع صندلی های سایر محصولات پژو اینجا کلیک کنید.