انواع روکش صندلی 206 و 206 اس با قیمت مناسب (پارچه ای و چرم)

تاریخ:
دسته بندی ها:روکش صندلی, مجله اینترنتی تهلوکس, مقاله های تخصصی
تخمین زمان مطالعه: 4 دقیقه

به توضیحاتی درباره ی روکش صندلی 206 می پردازیم. پژو 206 را می توان یکی از اسپرت پذیر ترین خودرو های ایران دانست. خودرویی که به واسطه ی ظاهر و طراحی خاص خود ذاتا اسپرت بوده و علاوه بر این یکی از خودرو های اسپرت پذیر و محبوب نیز به حساب می آید. صاحبان این خودرو بدانند که نصب روکش صندلی روی 206 زیبایی داخلی آن را دو چندان می کند. با ما همراه باشید

انواع روکش صندلی 206 با قیمت مناسب ( پارچه ای و چرم)

روکش صندلی 206 را در بازار می توانید در مدل ها و طرح های مختلف ساخته شده از جنس چرم یا پارچه پیدا کنید. اما آیا هر روکش صندلی برای 206 مناسب است یا خیر؟

طرح و رنگ انتخابی کاملا به سلیقه شما بر میگردد. چیزی که باید به آن دقت کنید قالب روکش صندلی است. بیشتر عزیزانی که به عرضه ی روکش صندلی مشغول هستند معمولا توجه زیادی به قالب روکش صندلی نکرده و با توجه به این نتیجه گیری می شود که اغلب روکش صندلی های موجود در بازار بعد از نصب به صورت درست روی صندلی قرار نمی گیرند.

روکش صندلی پژونمونه ای از روکش صندلی نصب شده با قالب مناسب

با توجه به رنگ داخلی اتاق پژو 206 نمونه ی روکش صندلی که در بالا مشاهده می کنید را می توان دارای طرح، قالب، رنگ و دوخت مناسبی دانست. چرا که این نمونه هم از نظر رنگ با اتاق 206 همخوانی داشته و هم از نظر قالب فیت صندلی های آن است

روکش صندلی 206

چند نمونه روکش صندلی مشکی قرمز مناسب برای 206

برای دیدن تمامی نمونه های روکش صندلی اینجا کلیک کنید

انواع روکش صندلی 206 اس با قیمت مناسب ( پارچه ای و چرم)

206 اس نام مدلی از پژو 206 است. این مدل که دارای صندلی های دو تکه و یک تکه در عقب می باشد. معمولا اغلب نصاب های روکش صندلی این موضوع را نادیده می گیرند و همین امر باعث نارضایتی خریداران روکش صندلی می شود. چرا که صندلی اگر یک تکه است باید روکش هم یک تکه باشد و اگر دو تکه است باید روکش آن هم دو تکه انتخاب شود.

فروشگاه اینترنتی تهلوکس مفتخر به رعایت تمامی این نکات تخصصی در تولید و عرضه ی روکش صندلی های خود می باشد

انتخاب جنس و مدل با شماست. طراحی و دوخت روکش صندلی و از همه مهمتر قیمت منطقی آن از وظایف فروشندگان و تولید کنندگان روکش صندلی است.

روکش صندلی ال 90نمونه نصب شده روکش صندلی صرفا جهت اطلاع به منظور طراحی در قالب فابریک

روکش صندلی 206

روکش صندلی مشکی قرمز با طرح خاص مناسب برای 206

برای ورود به قسمت روکش صندلی ها اینجا کلیک کنید

روکش صندلی پژو پارس روکش صندلی تیبا روکش صندلی پژو پارس روکش صندلی پژو 405 روکش صندلی پژو روکش صندلی پراید روکش صندلی پژو پارس روکش صندلی پژو روکش صندلی پژو

 

هیچگاه صداقت را در نوشته هایمان نادیده نخواهیم گرفت

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات می توانید از طریق منابع زیر با ما در تماس باشید و از مشاوره کارشناسان تهلوکس بهره مند شوید. هم چنین می توانید آخرین مقاله های ما در مورد لوازم لوکس خودرو را در بخش مقاله های تخصصی مجله اینترنتی تهلوکس مطالعه نمایید.