logo3

021-66748557

فروشنده شوید

دسته بندی ها

انواع لیپ زیر سپر و معرفی تنوع رنگی آن ها

فهرست مطالب

ممکن است برای هر کسی اتفاق افتاده باشد که هنگام عبور از روی برخی از موانع و ناهمواری ها ، نظیر سرعت گیر ، رمپ ورودی پارکینگ ها ، چاله ها و پستی و بلندی خیابان ها و … ، زیر سپر خودرو به آن مانع کشیده شود. این اتفاق ، می تواند باعث خرابی و شکستگی سپر و یا خراشیدگی رنگ سپر شود. از این رو علاوه بر احتیاط در هنگام عبور از معابر ناهموار ، پیشنهاد می شود که تجهیزاتی نظیر لیپ و بامپر برای حفظ و نگهداری از سپر خودرو و رنگ آن استفاده کنید.

این محصول ، در ابتدا برای خودرو های مسابقه ای مورد استفاده قرار گرفت. از آنجایی که برای حفظ تعادل خودرو ، اتومبیل رانان ارتفاع خودرو را نزدیک به زمین تنظیم می کنند ، هر گونه ناهمواری می تواند به سپر و زیر خودرو آسیب بزند. این افراد برای رفع این مشکل ، لیپ زیر سپر یا بامپر را مورد استفاده قرار دادند. از آن جایی که اسپرت سواران نیز همیشه علاقمند به شبیه سازی اتومبیل خود به خودرو های مسابقه ای هستند ، بیشتر از چنین تجهیزاتی استفاده می کنند.

لیپ و بامپر ها علاوه بر کارایی حفاظت از سپر خودرو ، جنبه تزئینی نیز دارند. این دسته از محصولات ، در طرح ها و رنگ های مختلف و اسپرت و فانتزی موجودند و می توانید با مراجعه به هر یک از محصولات موجود شده در بخش لیپ و بامپر ها ، مشخصات و ویژگی مربوط به هر یک از آن ها را مطالعه کرده و اقدام به خرید نمائید. برخی از علاقمندان به تزئین خودرو ، این محصول را برای استفاده و نصب در زیر رکاب خودرو نیز خریداری می کنند که این کار می تواند زیبایی خودرو را دو چندان نماید.

تنوع رنگی لیپ و بامپر ها زیاد است و می توانید با توجه به سلیقه خود و طراحی هماهنگ یا کاملا متضاد با رنگ بدنه اتومبیل خود ، نسبت به انتخاب لیپ زیر سپر اقدام کنید. رنگ های مات و براق این محصول موجود بوده و نصب هر یک از آن ها ، جلوه ای خاص به خودرو و شکل ظاهری آن می بخشد. طرح کربن این محصول نیز یکی از پر فروش ترین لیپ و بامپر های موجود است که مشتری های این دسته از محصولات را مجذوب خود نموده است.

نصب آن ها نیز ساده بوده و به راحتی ، خود شما نیز می توانید اقدام به نصب آن کنید و از پرداخت هزینه های اضافی جلوگیری کنید. لیپ و بامپر ها ، دارای چسب هستند و با برداشتن برچسب پلاستیکی روی آن می توانید به راحتی آن را در محل مربوطه و مورد نظر پیچ نمائید. البته دقت داشته باشید که قبل از اقدام به نصب و چسباندن آن به سپر ، حتما به کمک پد تمیز کننده که همراه این محصول وجود دارد ، سپر را در نقطه اتصال لیپ تمیز کرد تا به خوبی روی سپر بچسبد. نا گفته نماند که بهتر است لیپ را به سپر پیچ کنید ، زیرا وزن لیپ زیر سپر و آویزان ماندن آن باعث می شود که در برابر ضربات و کشیدگی ها مقاومت نکنند و به راحتی از روی سپر کنده شوند. پس از نصب آن ، می توانید از شکل زیبای اتومبیل خود لذت ببرید.

هدلایت h4

هدلایت پایه h4 یعنی چه؟ هدلایت h4 یکی از چند انواع پایه هدلایت است. این نوع هدلایت که به هدلایت های دو کنتاکت هم معروف

ادامه مطلب »

هدلایت h1

هدلایت h1 چیست؟ دیگر پایه های هدلایت کدام است؟ هدلایت h1 یک نوع پایه از انواع پایه های هدلایت است. در این مقاله میخواهیم در

ادامه مطلب »
سبد شما
  • سبد خرید خالی است.

هر کالایی برای ماشینت میاد با خبرشو

به کمک نیاز دارید؟
0