logo3

021-66748557

فروشنده شوید

دسته بندی ها

اهمیت استفاده از هولدر موبایل و معرفی انواع آن

فهرست مطالب

رانندگی ، یکی از حساس ترین کارهایی است که در طول روز انجام می دهیم ، زیرا با اتفاقات در لحظه سر و کار داریم و یک ثانیه غفلت ، می تواند باعث رخ دادن اتفاقاتی شود که به هیچ وجه قابل جبران نیستند. مهارت رانندگی ، تنها شناخت خودرو و روش راندن و حرکت با اتومبیل نیست. مجموعه ای از اعمال و رفتار باعث می شوند که رانندگی ایمن و بدون خطر را تجربه کنید. در مرحله اول ، سلامت خودرو از نظر فنی حائز اهمیت است. باید اطمینان داشته باشیم که خودرو از نظر فنی هیچ گونه نقصی نداشته باشد. در نتیجه باید سرویس های دوره ای انجام شوند ، لوازم مصرفی خودرو مرتباً کنترل و بررسی شوند. بعد از حصول اطمینان از مسائل فنی ، حال نوبت به فراهم کردن شرایط برای رانندگی است. در هنگام رانندگی باید دست ها و پاهای راننده کاملا در موقعیتی باشند که راننده کاملا بر پدال ها ، فرمان و دنده مسلط باشد.
یکی از رفتار های غلط در حین رانندگی ، استفاده از تلفن همراه است. استفاده از تلفن همراه ، به طور همزمان دست ، چشم و مغز فرد استفاده کننده از آن را درگیر می کند. در زمان رانندگی ، تمامی این مواردی که در بالا یاد شد ، باید تنها در اختیار رانندگی باشند. در سال های گذشته ، تلفن های همراه کاربری ای جز برقراری تماس نداشتند. اما با پیشرفت در صنعت موبایل و لوازم الکترونیکی ، امکانات بیشتری به تلفن های همراه اضافه شد که مجموعه ای از فعالیت ها را می توان با تلفن های همراه انجام داد. یکی از امکانات موبایل که در خودرو قابل استفاده است ، استفاده از قابلیت نقشه خوانی و مسیریابی است. اما توجه داشته باشید که برای استفاده از این ویژگی ، باید از هولدر یا نگهدارنده موبایل استفاده کنید.
هولدر های موبایل ، در انواع مختلف تولید و عرضه شده اند که هر یک از آن ها ویژگی هایی دارند. یکی از پر ظرفدار ترین نگهدارنده های موبایل ، نوع آهنربایی یا مگنتی است. این هولدر ها بسیار کوچک هستند و فضای زیادی را اشغال نمی کنند. بخش آهنربایی آن روی داشبورد یا هر جای منایب دیگر نصب می شود ، یک قطعه فلزی نیز باید پشت تلفن همراه چسبانده شود. این دسته از هولدر ها ، قابلیت چرخش 360 درجه گوشی را به مصرف کننده می دهند که می توانید آن ها را به طور دلخواه در هر حالتی که دید بهتری نسبت به صفحه گوشی داشته باشید ، تنظیم کنید. اما شاید تنها دلیلی که باعث شود برخی از افراد تمایلی به استفاده از این نوع نگهدارنده موبایل نداشته باشند ، این است که نسبت به نصب آن قطعه فلزی پشت گوشی رضایت ندارند. پیشنهاد ما به این دسته از دوستان ، استفاده از سایر انواع هولدر یا نگهدارنده موبایل است.
نوع دیگری از هولدر ها وجود دارند که به هولدر های جک دار معروف هستند. این نوع از نگهدارنده ها نیز انواع مختلف دارند که بسته به سلیقه خود و فضای در اختیار در خودرو ، می توانید از هر یک از آن ها استفاده کنید. برخی از این هولدرها ، به شیشه جلو نصب می شوند. جک این محصول به شما کمک می کند که هولدر را طوری تنظیم کنید که صفحه گوشی در بهترین حالت دید شما قرار بگیرد. برای استفاده از این نوع نگهدارنده موبایل ، لازم نیست که قطعه ای به گوشی اضافه شود. می توانید به راحتی تلفن همراه خود را داخل آن قرار دهید. شاید مزیت دیگری که این نوع از هولدر ها نسبت به بقیه موارد دارد ، این باشد که فاصله گوشی با چشم به کمک جک آن قابل تنظیم باشد. اما همه افراد این مسئله را مزیت نمی دانند.
صفحه های نگهدارنده سیلیکونی یا ژله ای نیز برای نگهداشتن گوشی در خودرو تولید شده اند. این دسته از محصولات نیز باید بر روی داشبورد قرار داده شوند و گوشی را روی آن بگذارید. با مراجعه به دسته بندی هولدر های موبایل ، می توانید انواع این محصولات را مشاهده و ویژگی های مربوط به هر یک از این نگهدارنده ها را مطالعه نمائید تا بتوانید مناسب ترین آن ها را با توجه به سلیقه شخصی و کاربرد آن ها انتخاب کنید.

سبد شما
  • سبد خرید خالی است.

هر کالایی برای ماشینت میاد با خبرشو

به کمک نیاز دارید؟
0