logo3

021-66748557

فروشنده شوید

دسته بندی ها

بهترین اپلیکیشن فروش لوازم خودرو

اپلیکیشن ماشین

فهرست مطالب

اپلیکیشن فروش لوازم خودرو تهلوکس را نصب کنید و از یک خرید عالی و تضمینی لذت ببرید

من ماشین دارم، بیشتر توضیح میدی؟

بیشتر مردم امروزه با اپلیکیشن ها و کاربرد آن ها آشنایی دارند. اپلیکیشن یا برنامه های قابل نصب بر روی تلفن های همراه انجام بسیاری از کارها را برای کاربران آسان و ساده کرده است. برای مثال کسی که قصد سفر، مطالعه ی خبر یا کتاب، سرگرمی، خرید و… دارد می تواند از اپلیکیشن هایی در زمینه ی دلخواه خود استفاده کند. یکی از این اپلیکیشن ها، اپلیکیشن تخصصی خرید لوازم خودرو می باشد. تهلوکس که امروزه اکثر افراد آن را به عنوان بزرگترین فروشگاه اینترنتی لوازم خودرو می شناسند، اقدام به طراحی و منتشر کردن اولین اپلیکیشن تخصصی لوازم خودرو کرده است. این اقدام از سوی کاربران با استقبال زیاد و چشمگیری مواجه شد. دلیل بسیاری از کاربران برای نصب و استفاده از این اپلیکیشن جالب و خواندنی است

نظر کاربران در مورد تهلوکس، فروشگاه اینترنتی لوازم جانبی خودرو

کاربران اپلیکیشن فروش لوازم خودرو تهلوکس در ثبت نظراتشان همواره به سهولت استفاده از این برنامه اشاره کرده اند. در کنار راحتی استفاده از اپلیکیشن فروش لوازم خودرو می توان به تعهد و خدمات عالی پس از فروش کالا نیز اشاره کرد. تا جایی که تهلوکس در قوانین و مقررات خود پس گرفتن لوازم فروخته شده را در قانون خود جای داده است. این امر سبب می شود شما بتوانید با خیال راحت خرید کنید. چون راه برگشت نیز دارید.

دانلود اپلیکیشن فروشگاه تهلوکس

برای دانلود اپلیکیشن فروش لوازم خودرو از بازار می توانید از طریق کلیک روی اینجا اقدام فرمایید. لازم به ذکر است که این لینک برای دانلود برنامه برای گوشی های اندروید می باشد. متعاقبا لینک مربوط به دانلود برای سیستم عامل های IOS درج خواهد شد.

امیدواریم از این برنامه لذت کافی را ببرید.

تصاویری از محیط برنامه

خرید روکش صندلی

خرید اینترنتی لوازم خودرو اپلیکیشن لوازم خودرو دانلود دانلود اپ لوازم ماشین اپلیکیشن ماشین اپلیکیشن تهلوکس

برای ورود به سایت فروشگاهی اینجا کلیک کنید

 

سبد شما
  • سبد خرید خالی است.
×

هر کالایی برای ماشینت میاد با خبرشو

به کمک نیاز دارید؟
0