logo3

021-66748557

فروشنده شوید

دسته بندی ها

بهترین رنگ روکش صندلی برای ماشین من چیه؟

روکش صندلی چرم

فهرست مطالب

یکی از دغدغه های افرادی که میخوان روکش صندلی برای ماشینشون انتخاب کنن، بحث رنگ روکش صندلیه. همیشه این سوال برای این عزیزان هست که چه رنگی رو برای روکش صندلی انتخاب کنن که هم به رنگ اتاق ماشین بیاد هم به رنگ بدنه. تهلوکس به شما یاد میده که چطور رنگ مناسبی رو برای روکش صندلی انتخاب کنید

رنگ کمربند ایمنی خودرو بهترین معیار برای انتخاب رنگ روکش صندلی

خیلی از کسانی که ماشین دارن به رنگ کمربند ایمنی دقت نمی کنن. یا براشون اهمیت نداره که این رنگ چی باشه. ولی جالبه بدونید که رنگ کمربند ایمنی که توسط کارخونه و طراح خودرو انتخاب میشه، دقیقا هسته ی اصلی رنگ تریم یا همون رنگ کلی اتاق ماشینه.اگر دقت کنید تمام رنگ هایی که برای بقیه ی اجزای داخل خودرو انتخاب می کنن در محدوده ی همین رنگ کمربند ایمنی انتخاب میشه.

مثال: خودروی پژو پارس رو اگر دقت کنید و مدل های قدیمی و جدیدش رو تحلیل کنید متوجه این موضوع میشید. با تغییر کردن رنگ تریم اتاق رنگ اصلی که معمولا برای داشبورد و نیمه ی پایینی ستون ها انتخاب میشه، بسیار نزدیک به رنگ کمربند ایمنی هست.

روش انتخاب رنگ روکش صندلی با توجه به رنگ کمربند ایمنی

این انتخاب به دو صورت باید انجام بشه
1- رنگ همسان
2- رنگ تضاد

رنگ همسان

اگر شخصی تمایل به انتخاب رنگ روکش صندلی در طیف اصلی تریم یا همان رنگ داخل اتاق داره، باید با توجه به رنگ کمربند ایمنی این انتخاب رو انجام بده. مثلا اگر رنگ کمربند ایمنی طوسی هست رنگ روکش صندلی هم باید نزدیک به این طیف رنگ انتخاب بشه.

رنگ تضاد

رنگ های تضاد اگر به درستی انتخاب بشن زیبایی خیلی زیادی اتاق خودرو میدن. اگه بخوایم مثالی در این باره بزنیم باید رنگ مارون، موکا، زرشکی و در موارد خیلی تخصصی تر رنگ هایی مثل قرمز و زرد رو مثال بزنیم. معروف ترین رنگ های تضاد با هم رنگ مشکی و قرمز هست که طرفدار های زیادی هم داره. روکش صندلی هایی با ترکیب مشکی و قرمز نمونه ای از این تضاد هاست. رنگ های مارون و موکا یا زرشکی هم اخیرا مورد توجه بسیاری از علاقه مندان به این زمینه قرار گرفته. از انتخاب رنگ تضاد نترسید. در انتخاب رنگ تضاد به روشن بودن یا تیره بودن رنگ اصلی تریم ماشین دقت کنید.

توصیه های تهلوکس

خیلی از مشتری های فروشگاه اینترنتی تهلوکس در مورد انتخاب رنگ روکش صندلی سوال هایی رو میپرسن که یکی از اون موارد همین بحث انتخاب رنگ روکش هست. ما به عنوان کارشناسان تخصصی تهلوکس، همیشه توجه به رنگ کمربند ایمنی می کنیم و سلیقه ی این عزیزان برای انتخاب رنگ همسان یا تضاد رو می پرسیم. برای مشاهده تمام نمونه های نصب شده روکش صندلی خودرو چه به صورت همسان و چه به صورت تضاد می توانید به سایت تهلوکس مراجعه کنید.

روکش صندلی چرمنمونه نصب شده روکش صندلی با رنگ تضاد

منبع: https://tehlux.com

blank

هدلایت h4

هدلایت پایه h4 یعنی چه؟ هدلایت h4 یکی از چند انواع پایه هدلایت است. این نوع هدلایت که به هدلایت های دو کنتاکت هم معروف

ادامه مطلب »
blank

هدلایت h1

هدلایت h1 چیست؟ دیگر پایه های هدلایت کدام است؟ هدلایت h1 یک نوع پایه از انواع پایه های هدلایت است. در این مقاله میخواهیم در

ادامه مطلب »
سبد شما
  • سبد خرید خالی است.
blank

هر کالایی برای ماشینت میاد با خبرشو

به کمک نیاز دارید؟
0