logo3

021-66748557

فروشنده شوید

دسته بندی ها

بهترین رنگ روکش صندلی دنا و دنا پلاس

فهرست مطالب

دغدغه های اساسی خریداران روکش صندلی

سوال های رایجی که در زمینه ی روکش صندلی از مشاوران تهلوکس پرسیده می شود و البته از نظر ما از مهم ترین سوالات است و باید به آنها با دقت فراوان پاسخ داده شود این است که بهترین رنگ روکش صندلی دنا چیست؟ این رنگ ها بر چه اساسی انتخاب می شوند؟ ترکیب رنگی روکش صندلی باید با بدنه خودرو ست شود یا با داخل کابین؟

باید توجه داشته باشید که قانون خاصی در انتخاب رنگ روکش صندلی وجود ندارد ولی با توجه به یک سری موارد و البته توجه به سلیقه شما می توان یک روکش صندلی با ترکیب رنگی فوق العاده برای خودروی دنا و دنا پلاس انتخاب کرد.

معیار انتخاب رنگ روکش صندلی

از مواردی که باید به آن توجه کرد تا بتوان بهترین رنگ روکش صندلی دنا و دنا پلاس را به راحتی انتخاب کرد، رنگ داخل کابین خودرو است و رنگ روکش صندلی ارتباط کمی با رنگ بدنه ماشین شما دارد. اگر شما از آن دسته از افرادی هستید که به ست کردن وسایل داخل خودروی خود علاقه ویژه ای دارید باید از رنگ های متضاد دوری کرده و بیشتر از گزینه های هم رنگ با داخل کابین خود استفاده کنید.

تریم داخلی خودروی دنا از ترکیب دو رنگ مشکی و کرم و مقدار کمی رنگ دکوراتیو بکار رفته دور پنل و داخل در (طرح چوب) تشکیل شده است.  به صورت فابریک تو دری این خودرو مشکی – کرم  و مقداری طرح چوب بوده و رنگ روکش صندلی ای که از کارخانه به روی این خودرو قرار داده شده رنگ مشکی می باشد. بنابراین گزینه انتخابی شما یا باید روکش صندلی تماما مشکی یا ترکیبی از رنگ کرم و مشکی و یا برای مثال در طرح های مازراتی و لامبورگینی چرم و یا پارچه بکار رفته مشکی و قسمت کمی از روکش مانند (نوار) را رنگ مارون انتخاب کنید تا با داخل کابین هارمونی داشه باشد.

اما این به این معنا نیست که تنها رنگ های مورد قبول رنگ هایی هستند که حتما داخل خودرو استفاده شده باشند. گاها انتخاب یک رنگ متضاد مناسب می تواند جلوه خاص و همه پسند به خودروی شما بدهد. برای مثال رنگ های متضادی که می توان برای خودرو دنا و دنا پلاس استفاده کرد ؛ ترکیب مشکی و قرمز، مشکی و قهوه ای، مشکی و طوسی می باشد.

لطفا به تریم داخلی دنا توجه نمایید :

روکش صندلی دنا
روکش صندلی دنا

در خودرو دنا پلاس تریم داخلی تقریبا مشکی بوده و تنها رنگ متفاوت با آن رنگ دکوراتیو (طرح چوب) دور پنل و داخل درب خودرو می باشد. رنگ های مناسبی که برای این خودرو پیشنهاد می شود ؛ تمام مشکی و یا مشکی با دوخت و نوار مارون می باشد.

لطفا به تریم داخلی دنا پلاس توجه نمایید :

روکش صندلی دناپلاس
روکش صندلی دنا پلاس

اما این به این معنا نیست که تنها رنگ های مورد قبول رنگ هایی هستند که حتما داخل خودرو استفاده شده باشند. گاها انتخاب یک رنگ متضاد مناسب می تواند جلوه خاص و همه پسند به خودروی شما بدهد. برای مثال رنگ های متضادی که می توان برای خودرو دنا و دنا پلاس استفاده کرد ؛ ترکیب مشکی و کرم، مشکی و قرمز، مشکی و مارون، مشکی و طوسی می باشد.

روکش صندلی دنا پلاس

نمونه ترکیب رنگی مشکی و کرم نصب شده به روی دنا

روکش صندلی دنا پلاس

نمونه ترکیب رنگی مشکی و قرمز نصب شده به روی دنا

سبد شما
  • سبد خرید خالی است.
×

هر کالایی برای ماشینت میاد با خبرشو

به کمک نیاز دارید؟
0