logo3

021-66748557

فروشنده شوید

دسته بندی ها

بهترین رنگ روکش صندلی سمند و سورن

فهرست مطالب

همان طور که می دانید خانواده سمند از سال ۸۱ شروع به تولید کرده و از سال ۸۵ نیز سورن وارد این تولیدات شد. در طی این سال ها در کنار اضافه شدن نوع متفاوتی از سمند، در ظاهر خودروهای جدید و قدیم در کنار هم تغییراتی نیز اعمال می شد. یکی از این تغییرات که در انتخاب شما برای انتخاب بهترین رنگ روکش صندلی سمند و سورن می تواند موثر باشد رنگ داشبوردهای این دو خودرو می باشد.

نحوه انتخاب رنگ

چه در سمند معمولی و چه در سورن در طی این سال ها از رنگ های سدری – کرم و مشکی در داشبورد استفاده شده است. که در سمند های اولیه از رنگ مشکی و در تولیدات بعدی این خودرو از دو رنگ سدری و کرم در داشبورد استفاده می شد. در خودرو سورن نیز این مساله برقرار شد و در سال های اولیه تولید داشبورد این خودرو با رنگ مشکی و در اواخر با رنگ سدری و کرم در بازار عرضه گردید.

سورن5بهترین رنگ روکش صندلی سورن
بهترین رنگ روکش صندلی سمند

سورن و سمند (سدری – کرم) و (مشکی)

با توجه به توضیحات بالا مشخص است که اصلی ترین مساله در انتخاب رنگ روکش صندلی، قطعا رنگ داشبورد و رنگ داخلی کابین خودرو بوده و رنگ بدنه کمترین اهمیت را دارد. اما در برخی موارد بدون توجه به رنگ داخلی خودرو می توان یک روکش صندلی با رنگ متضاد با داخل کابین انتخاب کرد که زیبایی دوچندانی به داخل کابین می دهد و این به این معناست که نیازی نیست همیشه رنگ روکش صندلی با داخل کابین هارمونی داشته باشد.

افرادی که به اصطلاح اسپرت باز نبوده و معمولا تغییرات آنچنانی به داخل خودروی خود نمی دهند در انتخاب خود یا از رنگ سدری، از رنگ کرم و یا از هر دو رنگ در ترکیب رنگی روکش صندلی خود استفاده می کنند و اگر داخل کابین همان طور که قبل تر اشاره شد دارای رنگ مشکی است این افراد فقط از رنگ مشکی استفاده می کنند. اما برعکس این افراد، خیلی از خریداران هستند که از رنگ های متفاوت و اسپرت استفاده می کنند و بدون توجه به رنگ داشبورد ، رنگ های متضاد مثل قرمز، آبی و زرد را در نظر می گیرند.

روکش صندلی چرم

سدری – کرم مناسب داشبورد سدری – کرم

روکش صندلی سمند

تمام کرم مناسب داشبورد سدری – کرم

روکش صندلی چرم

نمونه رنگ متضاد با داشبورد

روکش صندلی چرم

نمونه رنگ متضاد با داشبورد

همان طور که می دانید فروشگاه اینترنتی تهلوکس این شرایط را برای خریداران فراهم کرده که بتوانند روکش صندلی را با سلیقه خود انتخاب کرده و سفارش بدهند. در طرح های متنوعی که فروشگاه تهلوکس برای روکش صندلی های خود درنظر گرفته مشاهده می شود که در برخی نوارهای باریک وجود داشته و در برخی این نوارها دیده نمی شوند.

در طرح هایی که دارای نوار هستند شما می توانید رنگ دوخت و نوار را یکدست و رنگ زمینه را متفاوت با آن انتخاب کنید. برای مثال اگر دو رنگ سدری و کرم را بهترین رنگ روکش صندلی سمند و سورن می دانید، می توانید رنگ زمینه را سدری و دوخت و نوار موجود را کرمی درنظر بگیرید و یا برعکس زمینه کرم، دوخت و نوار سدری.

اما افرادی که رنگ های متفاوت و یا شادتر در نظر دارند پیشنهاد می شود مانند تصاویر بالا رنگ زمینه را مشکی و رنگ دوخت و نوار را آبی، زرد و یا قرمز انتخاب کنند و در قسمت های زیادی از روکش صندلی خود از این رنگ ها استفاده نکنند تا تعادل رنگی بیش از حد استاندارد بهم نریزد.

اما در طرح هایی که نوار وجود ندارد اسپرت باز ها می توانند فقط رنگ دوخت را رنگی و زمینه را همچنان مشکی انتخاب کنند. ولی مابقی افراد می توانند کناره های صندلی را سدری و وسط صندلی یعنی قسمت تکیه گاه و نشیمنگاه را کرم سفارش دهند.

لطفا جهت مشاهده انواع طرح ها صفحه روکش صندلی سمند را ببینید.

سبد شما
  • سبد خرید خالی است.
×

هر کالایی برای ماشینت میاد با خبرشو

به کمک نیاز دارید؟
0