logo3

021-66748557

فروشنده شوید

دسته بندی ها

بهترین رنگ روکش صندلی پراید 111

روکش صندلی تهلوکس

فهرست مطالب

همان طور که می دانید تمامی خودرو های گروه سایپا امروزه فروش بالایی از خودروهای بازار و همچنین در کنار فروش خود خودرو، لوازم لوکس آن نیز حجم بالایی از فروش لوازم لوکس را در برگرفته است. یکی از دلایل بالا بودن این فروش متاسفانه کیفیت پایین صندلی ها بوده که به مراقبت بالایی احتیاج دارند. در کنار مراقبت از صندلی که نیازمند کیفیت جنس و دوخت بالاست، ترکیب رنگی روکش صندلی نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. به همین منظور ما قصد داریم که در این مقاله درباره انتخاب بهترین رنگ روکش صندلی پراید 111 که یکی از قدیمی های گروه سایپا محسوب می شود صحبت کنیم.

معیار انتخاب رنگ مناسب

داشبورد و تودری های خودرو پراید 111 همان طور که در تصاویر زیر می بینید دارای رنگ طوسی می باشند. در خودروی پراید 111 پیشنهاد می شود که از ترکیب رنگی هایی در روکش صندلی خود استفاده کنید که با داشبورد و تودری ها همخوانی و هارمونی داشته باشند و ترجیحا از رنگ های متضاد کمتر استفاده شده باشد.

روکش صندلی تهلوکس

برای مثال در طرح هایی که دارای نوار در وسط روکش و یا در کناره های روکش هستند شما می توانید در زمینه روکش صندلی از رنگ طوسی تیره و برای نوار از رنگ طوسی روشن استفاده نمایید. البته برعکس این کار هم امکان پذیر است. یعنی زمینه روکش صندلی طوسی روشن و نوار و دوخت طوسی تیره شود. شما میتوانید نمونه طرح های روکش صندلی را در قسمت روکش صندلی پراید 111 مشاهده نمایید. همان طور که در تصاویر زیر مشاهده می کنید شما نه تنها می توانید این تفاوت رنگ را در نوار طرح ایجاد کنید بلکه می توانید رنگ کناره های صندلی را با وسط طرح متفاوت انتخاب کنید که در اینجا ترکیب مشکی و طوسی را می توانید مشاهده کنید.

روکش صندلی پژو206 و 207
روکش صندلی تهلوکس

رنگ های اسپرت

همان طور که می دانید رنگ هایی که در کنار طوسی هارمونی داشته و باعث زیبایی بیشتر داخل خودرو می شوند شامل رنگ های ؛ مشکی، قرمز و آبی می باشد. نمونه دیگری که برای شما می توان مثال زد در طرح هایی است که نوار وسط یا کنار ندارند، در این طرح ها شما می توانید برای رنگ زمینه از رنگ طوسی استفاده کرده و رنگ دوخت را آبی، قرمز و یا مشکی کنید. که این ترکیب رنگی های طوسی – آبی و طوسی – قرمز بیشتر برای افراد اسپرت پسند پیشنهاد داده می شود.

روکش صندلی پارچه ای
روکش صندلی پارچه ای

البته که برای انتخاب رنگ روکش صندلی محدودیتی برای انتخاب رنگ وجود نداشته و شما همواره می توانید با توجه به سلیقه خود از فروشگاه اینترنتی تهلوکس خرید کنید. اما هدف ما از این مقاله کمکی برای انتخاب بهترین رنگ روکش صندلی پراید 111 بوده تا بتوانید در کنار طرح جدید و مناسب، رنگ مناسب تری را برای خودرو خود انتخاب نمایید.

نمونه های نصب شده به روی انواع پراید

سبد شما
  • سبد خرید خالی است.
×

هر کالایی برای ماشینت میاد با خبرشو

به کمک نیاز دارید؟
0