logo3

021-66748557

فروشنده شوید

دسته بندی ها

تجهیزات مراقبت و نگهداری از خودرو

فهرست مطالب

تمامی اتومبیل ها نیاز به مراقبت و نگهداری دارند. مراقبت از خودرو تنها به رسیدگی های فنی ختم نمی شود. شستشو و تمیز نگه داشتن اتومبیل و محافظت از رنگ و بدنه نیز از موارد نگه داری و مراقبت از خودرو به حساب می آید. برای این قبیل نگهداری ها، نیاز به لوازم و تجهیزاتی است که بتوانید لوکس بودن خودرو را دو چندان کنید.

در این دسته بندی می توانید انواع اسپری های مربوط به نگهداری از خودرو را مشاهده کنید. اسپری های موجود در این دسته بندی شامل اسپری های داشبورد ، لاستیک ، رنگ رینگ ، تمیز کننده موتور و انژکتور ، تمیز کننده بدنه موتور و … می شود که می توانید به این بخش مراجعه و ویژگی های مربوط به هر یک از محصولات را مطالعه کنید و محصولات متناسب با نیاز اتومبیل خود را خریداری کنید. بخش دیگری که در دسته بندی مراقبت و نگهداری از خودرو وجود دارد، واکس ها و پولیش ها هستند که برای محافظت و زیبا سازی رنگ بدنه خودرو و اجزای داخل اتاق ماشین می توانید از این دسته از محصولات نیز بهره ببرید.

اما به خاطر داشته باشید که نظافت و پولیش کاری نیاز به لوازم مخصوص به خود را دارند. بخش دیگری که در دسته بندی مراقبت و نگهداری از خودرو قرار دارد، لوازم مورد نیاز برای نظافت پولیش کاری خودرو است. این بخش نیز شامل پد و دستمال های مورد نیاز برای واکس ، اسپری ها و نظافت داخلی و بدنه خودرو قرار گرفته اند. تلاش ما و همکارانمان در فروشگاه اینترنتی تهلوکس بر آن بوده که مجموعه ای کامل از لوازم مورد نیاز برای شما را با دقت بالا انتخاب و ویژگی هر یک از محصولات را صادقانه برای شما شرح دهیم. لذا خواهشمندیم که اطلاعات موجود در هر محصول را به دقت مطالعه کنید تا به طور کامل ابهامات شما در مورد آن محصول رفع شود.

سبد شما
  • سبد خرید خالی است.

هر کالایی برای ماشینت میاد با خبرشو

به کمک نیاز دارید؟
0