تفاوت صندلی ها در محصولات پژو

تاریخ:
دسته بندی ها:روکش صندلی, مجله اینترنتی تهلوکس
تخمین زمان مطالعه: 3 دقیقه

با توجه به روند تولیدات محصولات پژو در کشور و با نظر به تولیدات چندین ساله ی این محصولات، شاهد تغییراتی در ظاهر خودرو ها بویژه در داخل اتاق آن ها بوده ایم. این تغییرات شامل داشبورد، کنسول، فرمان، سردنده، بغل دری و صندلی آن ها بوده است.

در ادامه تفاوت صندلی ها را به ترتیب در پژو پارس، پژو405 و اس ال اکس، پژو 206 بررسی می کنیم

تفاوت صندلی جدید و قدیم در پژو پارس

صندلی پژو پارس در تولیدات داخلی شامل چندین نوع می باشد.

  • صندلی قدیم
  • صندلی جدید
  • صندلی خلبانی
  • صندلی صلیبی

برای درک بهتر این موضوع و تفاوت ها ابتدا به توضیح مختصری در رابطه با هر نوع صندلی می پردازیم و سپس تصاویر مربوط به هر کدام از انواع صندلی پژو پارس را به نمایش می گذاریم.

تشخیص صندلی قدیم پژو پارس از صندلی جدید

تفاوت اصلی و همچنین بهترین راه برای تشخیص صندلی جدید از قدیم در پژو پارس توجه به پشت سری سرنشینان عقب و کنسول وسط تکیه گاه صندلی عقب می باشد. در پایین تصویر اول مربوط به پژو پارس صندلی جدید و تصویر دوم مربوط به پژو پارس صندلی قدیم می باشد.

روکش صندلی پژو پارسصندلی جدید پژو پارس

روکش صندلی پژو پارس

صندلی قدیم پژو پارس

 

صندلی خلبانی پژو پارس

این نوع صندلی پژو که بیشتر مربوط به پژو پارس های ELX می باشد، دارای تکیه گاه کشیده با برآمدگی هایی در اطراف و همچنین دارای تکه ای متحرک در قسمت نشیمن صندلی به منظور پر کردن فضای پشت پای سرنشینان جلو می باشد.

روکش صندلی پژو پارس خلبانی روکش صندلی پژو پارس خلبانی

صندلی صلیبی پژو پارس

صندلی های صلیبی در پژو پارس معمولا دارای تکیه گاه و نشیمن بزرگتری نسبت به صندلی های معمولی در این خودرو می باشند. صندلی های صلیبی تقریبا بسیار کم و در بعضی از مدل ها ی پژو پارس استفاده شده اند.

صندلی صلیبی پژو پارس

تفاوت صندلی در پژو 405 و پژو SLX

این دو خودرو نیز دارای دو نوع صندلی می باشند، عمده ترین تفاوت میان صندلی جدید و قدیم در پژو 405 و پژو اس ال اکس داشتن پشت سری سرنشینان عقب که روی تکیه گاه صندلی عقب تعبیه شده است، می باشد.به این پشت سری ها اصطلاحا کوهان نیز گفته می شود.

صندلی 405 اس ال اکسنمونه صندلی قدیم پژو 405 و SLX(بدون پشت سری در صندلی عقب)

روکش صندلی پژو405 پژو SLXنمونه ای از صندلی جدید در پژو 405 و SLX (دارای سه عدد پشت سری در صندلی عقب)

تفاوت صندلی در پژو 206

صندلی های پژو 206 تنها در دو حالت تولید می گردند. تفاوت این دو در صندلی عقب می باشد. یک مدل از صندلی های پژو 206 دارای صندلی عقب به صورت یک تکه بوده و دیگری دارای صندلی های دو تکه می باشد.

روکش صندلی پژو206نمونه ای از صندلی دو تکه پژو206

برای مشاهده ی روکش صندلی های مناسب، فیت و قالب صندلی اینجا کلیک کنید. استفاده از روکش صندلی با قالب اصلی صندلی ها نقش بسزایی در ظاهر روکش صندلی بعد از نصب آن دارد

هیچگاه صداقت را در نوشته هایمان نادیده نخواهیم گرفت

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات می توانید از طریق منابع زیر با ما در تماس باشید و از مشاوره کارشناسان تهلوکس بهره مند شوید. هم چنین می توانید آخرین مقاله های ما در مورد لوازم لوکس خودرو را در بخش مقاله های تخصصی مجله اینترنتی تهلوکس مطالعه نمایید.