logo3

021-66748557

فروشنده شوید

دسته بندی ها

خرید روکش صندلی ساینا با قیمت مناسب + عکس

روکش صندلی پارچه ای ساینا

فهرست مطالب

ساینا محصول جدید خودرو سازی سایپا می باشد. این خودرو در بین مخاطبان خود توانسته است به خوبی جای باز کند. روکش صندلی ساینا نیز بلافاصله بعد از عرضه ی این خودرو طراحی و الگو زنی شده است. اگر قصد تهیه ی روکش صندلی ساینا را با قیمت مناسب دارید، با ما همرا باشید

روکش صندلی ساینا با قیمت مناسب + عکس

روکش صندلی ساینا همانند دیگر خودرو ها از قالب منحصر بفرد برخوردار می باشد. پس مهمترین عامل و آیتم در خرید روکش صندلی برای این خودرو توجه به قالب آن است. آیتم بعدی را می توان جنس و رنگ دانست. رنگ داخلی ساینا در طیف رنگ های طوسی طراحی و اجرا شده است. پس اگر قصد ست کردن روکش صندلی را با داخل اتاق خودرو دارید به این رنگ نگاه دقیق تری داشته باشید.

روکش صندلی ساینانمونه ای از روکش صندلی ساینا با رنگ مناسب بررای ست کردن با داخل خودرو

روکش صندلی ساینانمونه ی نصب شده صرفا برای توضیح رنگ مناسب ساینا

جنس روکش صندلی ساینا

بنا به سلیقه می توانید از چرم، پارچه و یا ترکیب چرم با پارچه استفاده کنید. این دیدگاه که چرم باعث تعریق می شود درست نیست. دقت کنید اگر جنس روکش صندلی نایلون یا مشتقات نفتی باشد باعث تعریق می شود. اما چرم های صنعتی و طبیعی در دمای معمولی این امر را باعث نمی شوند. در دمای بالا تعریق بدن بصورت طبیعی اتفاق می افتد که این اتفاق به جنس روکش صندلی وابسته نیست.

قیمت روکش صندلی ساینا

قیمت ها معمولا با توجه به قالب و جنس و دوخت گذاشته می شوند. اما قیمت های بسیار نجومی و یا بسیار پایین تر از سطح بازار جای تامل دارد. قیمت معمول برای این روکش صندلی ها را می توانید از سایت های معتبر که به صورت تخصصی در زمینه خودرو فعالیت می کنند، بدست آورید.

برای ورود به قسمت روکش صندلی ها اینجا کلیک کنید
پایین تر عکس های بیشتری از نمونه کار های نصب شده ببینید

روکش صندلی سمند روکش صندلی سمند روکش صندلی پژو پارس روکش صندلی پژو پارس روکش صندلی پژو پارس روکش صندلی قرمز پژو 206 روکش صندلی پژو 206 روکش صندلی پژو 206 روکش صندلی پراید روکش صندلی پژو پارس

هیچگاه صداقت را در نوشته هایمان نادیده نخواهیم گرفت

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات می توانید از طریق منابع زیر با ما در تماس باشید و از مشاوره کارشناسان تهلوکس بهره مند شوید. هم چنین می توانید آخرین مقاله های ما در مورد لوازم لوکس خودرو را در بخش مقاله های تخصصی مجله اینترنتی تهلوکس مطالعه نمایید.

سبد شما
  • سبد خرید خالی است.
×

هر کالایی برای ماشینت میاد با خبرشو

به کمک نیاز دارید؟
0