logo3

021-66748557

فروشنده شوید

دسته بندی ها

رانندگی بدون خستگی و با آسایش با استفاده از لوازم طبی و آسایشی

فهرست مطالب

یکی از اصلی ترین مسائلی که می تواند عامل تصادفات سنگین باشد ، احساس خستگی راننده است. این خستگی می تواند حاصل بی خوابی و خواب آلودگی و یا عدم احساس راحتی راننده در حین سفر های طولانی مدت باشد. در نتیجه باید از عوامل خطر ساز جلوگیری به عمل آید. در مرحله اول ، قبل از اقدام به رانندگی باید استراحت کافی داشته باشید. همچنین به ازای هر دو ساعت رانندگی ، 15 دقیقه استراحت کنید. اما تمام خستگی راننده به مسئله استراحت بر نمی گردد. نشیمن و صندلی خودرو نیز می توانند در میزان خستگی راننده و سرنشینان اتومبیل تأثیر داشته باشد. عوامل دیگری نیز هستند که بر خستگی راننده و سرنشینان خودرو تأثیر می گذارند. از این رو می توان از لوازم و تجهیزات طبی و آسایشی در خودرو استفاده کرد تا رانندگی و سفر ، لذت بخش تر شود.

نگه داشتن سر در یک حالت ثابت ، عملاً نشدنی است. زیرا بعد از گذشت مدت زمان کوتاه ، عضلات گردن خسته شده و احساس ناخوشایندی را در این ناحیه حس خواهید کرد. لوازمی برای رفع این خستگی ، تولید شده اند که می تواند فضای خالی بین گردن و صندلی خودرو را پر کند و از فشار وارده به مهره های گردن و عضلات آن می کاهد. این دسته از محصولات انواع مختلف دارند که با مراجعه به دسته بندی لوازم طبی و آسایشی  در سایت تهلوکس ، می توانید تنوع پشت گردنی ها را مشاهده نمائید و خصوصیات و ویژگی های مربوط به هر یک را مطالعه کنید.

طراحی اکثر خودرو های داخلی بدین گونه است که تنظیمات خاصی برای پر کردن گودی کمر راننده و سرنشین های خودرو وجود ندارد. نبود این امکان باعث می شود هنگامی که در خودرو نشسته اید ، ستون فقرات در حالت طبیعی و S شکل قرار نگیرد و خستگی ناحیه کمر دو چندان شود. برای رفع این نقص نیز می توانید از تنظیم کننده های گودی کمر استفاده کنید. محصولات دیگری نیز در این دسته بندی وجود دارند که می توانند رانندگی را برای شما راحت تر کنید. استفاده از آینه مدور 360 درجه ، وسعت دید راننده را نسبت به اطراف خودرو افزایش می دهد. بست کمربند ایمنی کمک می کند که فشار کمربند ایمنی روی کتف و شانه سرنشین کاسته شود.

محصولات دیگری نیز در دسته بندی لوازم طبی و آسایشی قرار می گیرند که با مراجعه به بخش مربوطه ، می توانید انواع این محصولات را مشاهده و ویژگی های آن ها را مطالعه نمائید.

سبد شما
  • سبد خرید خالی است.

هر کالایی برای ماشینت میاد با خبرشو

به کمک نیاز دارید؟
0