logo3

021-66748557

فروشنده شوید

دسته بندی ها

روکش صندلی ارزان پراید 111 و صبا + قیمت

روکش صندلی چرم و پارچه پراید

فهرست مطالب

امروزه با توجه به شرایط موجود، صاحبان خودرو سعی در پیدا کردن لوازم مورد نیازشان با قیمت مناسب و یا حتی کم اما با کیفیت هستند. اگر شما نیز برای بررسی بازار از نظر قیمت دچار سر در گمی شده اید و یا طلب کالای با کیفیت با پرداخت هزینه کم را دارید در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا بتوانیم هرچه بهتر به این موضوع اشاره کنیم. روکش صندلی ارزان پراید 111 و صبا موضوع بحث این مقاله می باشد.

روکش صندلی چرم ارزان پراید111

سایپا تولید کننده خودرو های پراید در ایران بوده که این خودرو را در مدل های مختلف با طرح های مختلف تولید و عرضه می دارد. بگذریم که تفاوت چندانی بین مدل های مختلف پراید وجود ندارد و شاید این خود باعث نارضایتی خیلی ها باشد. اما ذکر این نکته را ضروری می دانیم که این خودرو امروزه مورد استفاده ی شمار زیادی از افراد جامعه قرار می گیرد. صاحبان خودرو همیشه سعی بر حفظ و نگه داری هرچه بهتر خودرو داشته و بسیاری نیز به زیبایی آن اهمیت می دهند. پراید 111 را میتوان یکی از زیباترین مدل های پراید موجود دانست. جوان پسند بودن این مدل سبب عرضه ی بیشتر آن نسبت به سایر مدل ها شده است. تحلیل روکش صندلی ارزان پراید 111 و صبا که بحث اصلی این مقاله است نیز دارای قالب خاص خود می باشند. یا بهتر بگوییم هر روکش صندلی باید بر اساس قالب اصلی صندلی های خودرو تولید شود.

روکش صندلی پراید

نمونه این از یک روکش صندلی پراید 111 با قالب اصلی و فابریک عرضه شده توسط فروشگاه اینترنتی تهلوکس 

 

از این رو نمی توان گفت که روکش صندلی های فلان مدل برای فلان مدل هم کاربرد دارد. ما همیشه ذکر این نکته را ضروری می دانیم. جنس روکش صندلی های موجود بر حسب سلیقه شما می تواند پارچه، چرم و یا ترکیب این دو انتخاب شود. رنگ آن هم می تواند ست با اتاق یا رنگ خاص انتخاب شود. روکش صندلی را اگر می خواهید ارزان انتخاب کنید بدانید که معمولا آندسته از روکش صندلی ها که قیمت پایینتر از قیمت عرف را دارند بدون شک یکی از آیتم های جنس خوب، رنگ خوب و یا قالب خوب را ندارند. این طبیعی است که کار بد قیمت پایین تری دارد. با یک بار هزینه برای تهیه روکش صندلی هم از کار خوب بهره مند خواهید شد و هم دیگر نیازی به هزینه اضافی نیست. البته نه اینکه به بهانه ی تحویل کار خوب قیمت بسیار زیاد را متحمل شوید. عرف قیمت های روکش صندلی خوب در هر دوره مشخص است. با کمی گشت و گذار می توانید آن را متوجه شوید.

روکش صندلی پرایدنمونه ای دیگر از روکش صندلی پراید 111 با قالب فابریک

انواع روکش صندلی پراید صبا

پراید صبا مدل اولیه ی پراید در ایران است. مدل صندوق دار و آشنا که تمامی لوازم جانبی و یدکی آن در بازار به وفور و در هر تنوعی یافت می شود. پراید صبا بدون شک برای شما نیز آشنا است. روکش صندلی این خودرو نیز مانند دیگر مدل ها از نظر قالب منحصر بفرد می باشد. قیمت روکش صندلی های این مدل نیز از مبالغ بسیار پایین تا مبالغ سنگین یافت می شود. به طور کلی در خرید لوازم خودرو به قیمت های بسیار پایین و بسیار بالا باید شک کرد. اگر برایتان جنس، دوخت، رنگ و قالب روکش صندلی مهم است، به دنبال جنس ارزان نباشید. همچنین مراقب کالاهایی که از قیمت بالا برخوردار هستند نیز باشید. با کمی جست و جو می توانید قیمت عرف را فهمید. فروشگاه اینترنتی تهلوکس همواره سعی بر عرضه محصولات با قیمت مناسب و کیفیت مطلوب داشته است.

برای مشاهده نمونه های روکش صندلی در فروشگاه اینترنتی تهلوکس، اینجا کنید

روکش صندلی پرایدانواع روکش صندلی های قالب و فیت

روکش صندلی پرایدبه قالب روکش صندلی و ترکیب رنگ آن دقت کنید

روکش صندلی سمند روکش صندلی پژو روکش صندلی پژو روکش صندلی پژو روکش صندلی پژو روکش صندلی پژو

روکش صندلی 206

روکش صندلی پژو

روکش صندلی پژو پارس

هیچگاه صداقت را در نوشته هایمان نادیده نخواهیم گرفت

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات می توانید از طریق منابع زیر با ما در تماس باشید و از مشاوره کارشناسان تهلوکس بهره مند شوید. هم چنین می توانید آخرین مقاله های ما در مورد لوازم لوکس خودرو را در بخش مقاله های تخصصی مجله اینترنتی تهلوکس مطالعه نمایید.

سبد شما
  • سبد خرید خالی است.
×

هر کالایی برای ماشینت میاد با خبرشو

به کمک نیاز دارید؟
0