logo3

021-66748557

فروشنده شوید

دسته بندی ها

روکش صندلی دنا پلاس ایربگ دار + عکس قیمت

روکش صندلی دنا

فهرست مطالب

روکش صندلی دنا پلاس را می توان یکی از حساس ترین تولیدات لوازم جانبی خودرو دانست. چرا که قالب صندلی ها در این خودرو از طراحی خاص برخوردار می باشد. شکل و حالت پشت سری ها در دنا یا دنا پلاس به نوعی بر این حساسیت می افزاید.

آیا روکش صندلی ها مانع باز شدن ایربگ ها می شوند؟

جواب منفی است. روکش صندلی دنا پلاس یا به طور کلی هر خودرویی که دارای ایربگ در صندلی ها می باشد، مانع از فعالیت منطقی و درست ایربگ ها در وقت نیاز نمی شود. این نیز به این دلیل است که هنگام باز شدن ایربگ ابتدا تیغه ای برّنده تمامی پوشش های جلوی ایربگ را می شکافد. در نظر بگیرید که به صورت فابریک این ایربگ ها زیر پوشش فابریک صندلی هستند.

قیمت و عکس روکش صندلی دنا پلاس ایربگ دار

روکش صندلی ها با توجه به جنس، دوخت، نوع صندلی و رنگ قیمت گذاری می شوند. انتخاب روکش صندلی تمام چرم و روکش صندلی پارچه ای باعث اختلاف قیمت در مبلغ پرداختی خواهد شد. این اختلاف نباید بیش از حد زیاد باشد. قیمت منطقی روکش صندلی را می توان با یک سرچ ساده در گوگل ( www.google.com ) و یا مراجعه به سایت فروشگاهی تهلوکس ( www.tehlux.com ) پیدا کرد.

روکش صندلی دنانمونه ای از روکش صندلی با قالب صحیح روی دنا پلاس

برای ورود به قسمت روکش صندلی ها اینجا کلیک کنید
عکس هایی از نمونه های نصب شده روکش صندلی
روکش صندلی پژو پارس روکش صندلی تیبا روکش صندلی پژو پارس روکش صندلی پژو 405 روکش صندلی پژو روکش صندلی پراید روکش صندلی پژو پارس روکش صندلی پژو روکش صندلی پژو
هیچگاه صداقت را در نوشته هایمان نادیده نخواهیم گرفت

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات می توانید از طریق منابع زیر با ما در تماس باشید و از مشاوره کارشناسان تهلوکس بهره مند شوید. هم چنین می توانید آخرین مقاله های ما در مورد لوازم لوکس خودرو را در بخش مقاله های تخصصی مجله اینترنتی تهلوکس مطالعه نمایید.

سبد شما
  • سبد خرید خالی است.
×

هر کالایی برای ماشینت میاد با خبرشو

به کمک نیاز دارید؟
0