روکش صندلی پراید 131 و 132 + قیمت

تاریخ:
دسته بندی ها:روکش صندلی, مجله اینترنتی تهلوکس, مقاله های تخصصی
تخمین زمان مطالعه: 5 دقیقه

آیا تا بحال به اهمیت روکش صندلی برای خودروری خود پی برده اید؟ شاید در نگاه اول بگویید آنقدر باید از صندلی های فابریک ماشین استفاده کرد که به حد نابود شدن نزدیک شود و بعد به فکر روکش صندلی برای آن بود. یکی از خودرو های پر مصرف در ایران پراید می باشد. این خودرو که محصول سایپا بوده و در چند مدل تولید و عرضه می گردد، و صندلی های آن معمولا دارای رویه ای با کیفیت متوسط به پایین می باشد. غالبا ریخت مایعات و آلودگی های محیط خطری است که صندلی های هر خودرویی را تهدید می کند. این خطر ها شاید با رعایت و مراقبت های زیاد به خداقل برسد، اما از بین نمیرود. امروزه خودرو یکی از سرمایه های خانواده و فرد بشمار می رود. تا جایی که مراقبت از آن از ملزومات شده و دیدگاه صاحبان خودرو نیز همین می باشد. مدل های 131 و 132 از مدل های پر فروش و پر مخاطب در بین دیگر خودرو ها بحساب می آید. پایین تر توضیحاتی را در خصوص روکش صندلی های این دو مدل مکتوب کرده ایم.

قیمت روکش صندلی پراید131

همانطور که گفته شد پراید 131 از مدل های پر طرفدار پراید در بین مصرف کننده های این خودرو به شمار می رود. اگر شما قصد تهیه روکش صندلی برای این مدل از خودرو را دارید، لازم است بدانید که روکش صندلی ها به صورت کلی با سه مدل جنس دوخته و عرضه می شوند. پارچه، چرم و ترکیب این دو. پارچه های می توانند مخمل، برزنت، اسپایس و دیگر انواع الیاف باشد. چرم ها نیز به صورت صنعتی و نایلون در بازار یافت می شود که بی شک جنس نایلون از بدترین نوع جنس رایج برای دوخت روکش صندلی بحساب می آید. نایلون ها را نخرید. خرید روکش با این جنس باعث نارضایتی تمامی مشتریان در بازار بوده است. به هر صورت بعد از تصمیم گیری در مورد جنس روکش صندلی باید طرح و رنگ آن را نیز انتخاب کنید. پراید 131 دارای رنگ طوسی در تریم یا اتاق خود می باشد. رنگ هایی در این طیف را انتخاب کنید، مگر آنکه بخواهید از رنگ های ضد استفاده کنید. مهمترین نکته ای که شاید شما زیاد در مورد آن حساس نباشید، قالب روکش صندلی ها می باشد. ما به تمام عزیزانی که قصد خرید روکش صندلی دارند این نکته را بارها می گوییم که قالب هیچ دو ماشینی شبیه به هم نیست. گول این حرف را نخورید. این جمله، جمله ای است که فروشندگان روکش صندلی بخاطر محدودیت در داشتن تمام و انواع قالب ها به مشتریان می گویند.  برخی از این عزیزان به شما خواهند گفت که روکش صندلی پراید 131 با 132 و 111 و… هم اندازه و یکسان هستند. اصلا اینطور نیست. مراقب باشید هر خودرویی قالب منحصر بفرد خود را دارد که سبب می شود آن روکش صندلی روی صندلی های آن خودرو فیت و فیکس بنشیند. از نظر قیمت باید گفت که روکش صندلی ها با توجه به نوع جنس بکار رفته در آن ها قیمت گذاری می شود. در بازار مرجع و منبعی برای متوجه شدن قیمت اصلی روکش صندلی نیست. در فروشگاه اینترنتی قیمت ها دقیق تر و نزدیک به قیمت اصلی می باشند.

روکش صندلی پراید 131نمونه ای از یک روکش صندلی با قالب فابریک که توسط فروشگاه اینترنتی تهلوکس عرضه می شود

روکش صندلی روکش صندلی با قالب بزرگ و نا مناسب

 

روکش صندلی پراید 132 + عکس و بازه قیمت

قالب پراید 132 با هیچ کدام از مدل های دیگر یکسان نیست. همانطور که گفته شد مراقب باشید هنگام تهیه ی روکش صندلی بیان این جمله شما را گول نزند. به دنبال روکش صندلی با قالب اصلی پراید 132 باشید. حال ممکن است هر جنسی را برای روکش صندلی انتخاب کنید. اما نایلون را انتخاب نکنید. مشخصه های نایلون یکی نرم بودنشان است یکی جای رد دوخت روی آن ها. اگر شما هم از صاحبان پراید 132 هستید و قصد تهیه کردن روکش صندلی برای این خودرو را دارید، بدانید که تهیه روکش صندلی برای خودرویی همچون پراید بسیار لازم می باشد. چرا که جنس صندلی های فابریک پراید دارای طول عمر کمتری بوده و این مورد می تواند به مرور زمان باعث از بین رفتن صندلی ها شود.

لینک خرید روکش صندلی با قالب فابریک از فروشگاه اینترنتی تهلوکس

روکش صندلی پرایداز نمونه محصولات تهلوکس، نصب شده رو محصولات سایپا

روکش صندلی پژوقالب صحیح برای هر خودرو

پایین تر عکس های بیشتری از نمونه کار های نصب شده ببینید

روکش صندلی سمند روکش صندلی سمند روکش صندلی پژو پارس روکش صندلی پژو پارس روکش صندلی پژو پارس روکش صندلی قرمز پژو 206 روکش صندلی پژو 206 روکش صندلی پژو 206 روکش صندلی پراید روکش صندلی پژو پارس

هیچگاه صداقت را در نوشته هایمان نادیده نخواهیم گرفت

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات می توانید از طریق منابع زیر با ما در تماس باشید و از مشاوره کارشناسان تهلوکس بهره مند شوید. هم چنین می توانید آخرین مقاله های ما در مورد لوازم لوکس خودرو را در بخش مقاله های تخصصی مجله اینترنتی تهلوکس مطالعه نمایید.