logo3

021-66748557

فروشنده شوید

دسته بندی ها

روکش صندلی پراید – واقعیت را بدانید

روکش صندلی پراید

فهرست مطالب

در این نوشته ابتدا به توضیحات مخصوص درباره ی انواع روکش صندلی های پراید در مدل های مختلف می پردازیم و در ادامه تصاویر روکش صندلی های مناسب برای پراید را نمایش می دهیم.

روکش صندلی مناسب برای انواع پراید

روکش صندلی پراید مانند دیگر خودرو ها دارای قالب مجزا و منحصر بفرد خود است. در نظر داشته باشید مدل های پراید بدلیل تنوع دارای قالب های متنوعی نیز هستند. برای مثال قالب روکش صندلی پراید 131 با قالب روکش صندلی پراید صبا متفاوت است. پس اولین موضوعی را که باید از آن آگاه باشید این است که در هنگام خرید روکش صندلی این مطلب را گوشزد کنید.

یک داستان واقعی

یکی از مشتریان فروشگاه تهلوکس اذعان داشت که قبل تر از یک فروشگاه متفرقه لوازم جانبی خودرو اقدام به خرید روکش صندلی برای پراید مدل 111 کرده بود. فروشنده با ذکر این نکته که تمامی روکش صندلی های پراید هم اندازه و هم قالب می باشند اقدام به نصب روکش صندلی پراید صبا برای وی کرده است. نصب این روکش صندلی علاوه بر فیت نبودن و قالب نبودن و در نتیجه ظاهر نا مناسب به دلیل حجم صندلی های خودرو سبب پارگی در ماه اول نصب روکش صندلی گردیده است. جدای از وقتی که برای گشتن به دنبال کار مناسب می کنید بدون شک با انتخاب نا مناسب ضرر مالی نیز به خود وارد خواهید کرد. فروشگاه تهلوکس برای این مشتری عزیز روکش صندلی مناسب و قالب صندلی های اصلی پراید 111 را ارسال کرد که بعد از نصب نتیجه ی آن تصویری است که در پایین مشاهده می کنید.

 

روکش صندلی چرم و پارچه پرایدنمونه نصب شده روکش صندلی پراید با قالب اصلی

در پراید 111 و 141 تکیه گاه صندلی عقب دارای گوشه های مجزا می باشد. روکش صندلی با قالب اصلی به طور مجزا باید دارای روکش مناسب برای آن گوشه ها باشد.

رنگ ها و طرح ها

بیشتر متقاضیان روکش صندلی پراید به دنبال رنگ های طوسی هستند. این امر بخاطر رنگ داخلی اتاق این خودرو می باشد. انتخاب رنگ و طرح کاملا سلیقه ای می باشد. با این وجود ما نیز قبل تر مطلبی جذاب درباره انتخاب رنگ مناسب روکش صندلی منتشر کردیم که در آن نحوه ی انتخاب رنگ درست را مورد بررسی و توضیح قرار دادیم. برای خواندن این نوشته می توانید اینجا کلیک کنید.

همچنین برای مشاهده ی تمامی طرح ها و رنگ های روکش صندلی های موجود در فروشگاه تهلوکس که برای هر مدل پراید در قالب فابریک نیز موجود می باشد می توانید اینجا کلیک کنید.

روکش صندلی پراید

برای ورود مستقیم به بخش انواع روکش صندلی اینجا کلیک کنید.
هیچگاه صداقت را در نوشته هایمان نادیده نخواهیم گرفت

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات می توانید از طریق منابع زیر با ما در تماس باشید و از مشاوره کارشناسان تهلوکس بهره مند شوید. هم چنین می توانید آخرین مقاله های ما در مورد لوازم لوکس خودرو را در بخش مقاله های تخصصی مجله اینترنتی تهلوکس مطالعه نمایید.

سبد شما
  • سبد خرید خالی است.
×

هر کالایی برای ماشینت میاد با خبرشو

به کمک نیاز دارید؟
0