روکش صندلی پژو پارس + عکس و قیمت

تاریخ:
دسته بندی ها:مجله اینترنتی تهلوکس
تخمین زمان مطالعه: 2 دقیقه

در این نوشته به شما مناسب ترین رنگ های روکش صندلی پژو پارس را معرفی می کنیم. روکش صندلی پژو پارس را باید با توجه به رنگ داخل اتاق انتخاب کرد.

رنگ های داخل اتاق پژو پارس و روکش صندلی مناسب برای این خودرو

همانطور که گفته شد روکش صندلی پژو پارس را باید با توجه به رنگ داخل اتاق این خودرو انتخاب کرد. سیر تحول رنگ داشبورد اتاق پژو پارس طی سال های اخیر به ترتیب مشکی، کرم و ترکیب مشکی-کرم بوده است. علاوه بر رنگ داشبورد ها در این خودرو باید به رنگ ستون ها و رنگ کمربند ایمنی نیز اشاره کرد. رنگ ستون ها و کمربند ایمنی نیز راهنمای بسیار مناسبی برای انتخاب روکش صندلی می باشد. قبل تر در مقاله ای با عنوان رنگ مناسب روکش صندلی برای ماشین من چیه؟  توضیحات کاملی را در این خصوص ارائه کرده ایم.

با این حال در ادامه چند نمونه از تصاویر روکش صندلی های نصب شده روی پژو پارس و پژو 405 را برای شما قرار می دهیم و همچنین لینک ورود به بخش روکش صندلی در فروشگاه اینترنتی تهلوکس را در اختیار شما می گذاریم تا در صورت داشتن تمایل به تهیه ی روکش صندلی مورد نظرتان به راحتی وارد قسمت مربوطه شوید.

 

 

روکش صندلی پژو پارس قدیم روکش صندلی پژو پارس روکش صندلی پژو پارس روکش صندلی چرم کرم پارس جدید tu5 روکش صندلی پژو پارس قدیم

لینک ورود

برای ورود به بخش خرید و مشاهده ی تمامی روکش صندلی ها روی همین متن آبی رنگ ضربه زده و یا کلیک کنید

هیچگاه صداقت را در نوشته هایمان نادیده نخواهیم گرفت

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات می توانید از طریق منابع زیر با ما در تماس باشید و از مشاوره کارشناسان تهلوکس بهره مند شوید. هم چنین می توانید آخرین مقاله های ما در مورد لوازم لوکس خودرو را در بخش مقاله های تخصصی مجله اینترنتی تهلوکس مطالعه نمایید.