سر اگزوز فابریک ۲۰۶ و ۲۰۷ + تصاویر

تاریخ:
دسته بندی ها:تجهیزات بدنه خودرو, مجله اینترنتی تهلوکس, مقاله های تخصصی
تخمین زمان مطالعه: ۴ دقیقه

نصب سر اگزوز روی پژو ۲۰۶ و ۲۰۷

پژو ۲۰۶ و ۲۰۷ جزء آن دسته از خودرو هایی محسوب می گردند که دارای بدنه ی اسپرت و ظاهری زیبا بوده و نصب لوازم جانبی روی این دو خودرو باعث زیبا تر شدن آن نیز می شود. سر اگزوز ها در این زمینه می توانند کمک بسیار زیادی به زیبایی بخشیدن به خودروی پژو ۲۰۶ و ۲۰۷ کنند. از نصب سر اگزوز پژو ۲۰۶ و ۲۰۷ غافل نشوید

کدام سر اگزوز ها برای پژو ۲۰۶ و ۲۰۷ مناسب تر است؟

طراحی بدنه ی این دو خودرو و انحنا های موجود روی آن باعث می شود که نصب سر اگزوز هایی با طراحی دایره ای شکل بیشتر به چشم بیاید. سر اگزوز های دایره ای یا بیضی با سایز متوسط بیشترین تقاضا را برای این دو نوع از خودرو های موجود دارا می باشد. این به آن معنا نیست که دیگر سر اگزوز ها یا حتی سر اگزوز های دو لول سبب زیبایی بخشیدن به خودروهای پژو ۲۰۶ و ۲۰۷ نمی شود، اما به صورت کلی می توان گفت که سر اگزوز هایی با سایز متوسط مناسب تر می باشند.

سر اگزوز پژو 206 و 207سر اگزوز با طراحی دایره ای و سایز متوسطسراگزوز 206سر اگزوز دو لول با سایز متوسط و طراحی دایره ای

ایجاد تغییر صدا در پژو ۲۰۶ و ۲۰۷

قبل تر به صورت مفصل در این باره صحبت کرده ایم. برای خواندن مقاله در مورد سر اگزوز و منبع اگزوز اینجا کلیک کنید. اما به صورت کلی بدانید که برای ایجاد تغییر صدا در هر خودرویی مثلا پژو ۲۰۶ یا پژو ۲۰۷ نیاز به تعویض یا دستکاری منبع اگزوز آن می باشد. سر اگزوز های معدودی را می توان یافت که باعث تغییر در صدای خودرو شوند.

قیمت سر اگزوز ها

قیمت ها در انواع مختلف سر اگزوز متفاوت بوده و بیشتر به جنس، اندازه و طراحی آن ها مربوط می شود. اما باید گفت که این قیمت ها از اصول و فرمول خاصی پیروی نمی کنند. تنها اعتبار و صداقت فروشنده و یا فروشگاه می تواند به شما این اطمینان را بدهد که آیا قیمت مناسب برای سر اگزوز مد نظرتان درج شده است یا خیر.

با هم ببینیم

سراگزوز سراگزوز سراگزوز سراگزوز سراگزوز سراگزوز سراگزوز دولول سراگزوز سراگزوز سراگزوز سراگزوز سراگزوز سراگزوز سراگزوز سراگزوز سراگزوز سراگزوز انواع سر اگزوز های مناسب برای پژو ۲۰۶ و ۲۰۷ موجود در فروشگاه اینترنتی تهلوکس

برای دیدن تمامی نمونه های سر اگزوز اینجا کلیک کنید

پیشنهاد می شود بخوانید

سر اگزوز و منبع اگزوز

قیمت انواع سر اگزوزو دو لول + عکس