logo3

021-66748557

فروشنده شوید

دسته بندی ها

سر اگزوز فابریک 206 و 207 + تصاویر

سراگزوز 206

فهرست مطالب

نصب سر اگزوز روی پژو 206 و 207

پژو 206 و 207 جزء آن دسته از خودرو هایی محسوب می گردند که دارای بدنه ی اسپرت و ظاهری زیبا بوده و نصب لوازم جانبی روی این دو خودرو باعث زیبا تر شدن آن نیز می شود. سر اگزوز ها در این زمینه می توانند کمک بسیار زیادی به زیبایی بخشیدن به خودروی پژو 206 و 207 کنند. از نصب سر اگزوز پژو 206 و 207 غافل نشوید

کدام سر اگزوز ها برای پژو 206 و 207 مناسب تر است؟

طراحی بدنه ی این دو خودرو و انحنا های موجود روی آن باعث می شود که نصب سر اگزوز هایی با طراحی دایره ای شکل بیشتر به چشم بیاید. سر اگزوز های دایره ای یا بیضی با سایز متوسط بیشترین تقاضا را برای این دو نوع از خودرو های موجود دارا می باشد. این به آن معنا نیست که دیگر سر اگزوز ها یا حتی سر اگزوز های دو لول سبب زیبایی بخشیدن به خودروهای پژو 206 و 207 نمی شود، اما به صورت کلی می توان گفت که سر اگزوز هایی با سایز متوسط مناسب تر می باشند.

سر اگزوز پژو 206 و 207سر اگزوز با طراحی دایره ای و سایز متوسطسراگزوز 206سر اگزوز دو لول با سایز متوسط و طراحی دایره ای

ایجاد تغییر صدا در پژو 206 و 207

قبل تر به صورت مفصل در این باره صحبت کرده ایم. برای خواندن مقاله در مورد سر اگزوز و منبع اگزوز اینجا کلیک کنید. اما به صورت کلی بدانید که برای ایجاد تغییر صدا در هر خودرویی مثلا پژو 206 یا پژو 207 نیاز به تعویض یا دستکاری منبع اگزوز آن می باشد. سر اگزوز های معدودی را می توان یافت که باعث تغییر در صدای خودرو شوند.

قیمت سر اگزوز ها

قیمت ها در انواع مختلف سر اگزوز متفاوت بوده و بیشتر به جنس، اندازه و طراحی آن ها مربوط می شود. اما باید گفت که این قیمت ها از اصول و فرمول خاصی پیروی نمی کنند. تنها اعتبار و صداقت فروشنده و یا فروشگاه می تواند به شما این اطمینان را بدهد که آیا قیمت مناسب برای سر اگزوز مد نظرتان درج شده است یا خیر.

با هم ببینیم

سراگزوز سراگزوز سراگزوز سراگزوز سراگزوز سراگزوز سراگزوز دولول سراگزوز سراگزوز سراگزوز سراگزوز سراگزوز سراگزوز سراگزوز سراگزوز سراگزوز سراگزوز انواع سر اگزوز های مناسب برای پژو 206 و 207 موجود در فروشگاه اینترنتی تهلوکس

برای دیدن تمامی نمونه های سر اگزوز اینجا کلیک کنید

پیشنهاد می شود بخوانید

سر اگزوز و منبع اگزوز

قیمت انواع سر اگزوزو دو لول + عکس

سبد شما
  • سبد خرید خالی است.
×

هر کالایی برای ماشینت میاد با خبرشو

به کمک نیاز دارید؟
0