logo3

021-66748557

فروشنده شوید

دسته بندی ها

ضربه گیر روی در ماشین + تصاویر

ضربه گیر در ماشین

فهرست مطالب

ضربه گیر روی در ماشین یا مختصرا ضربه گیر در قابل نصب بر روی در خودرو بوده و امکان جلوگیری از برخورد در را هنگام باز کردن با موانع اطراف فراهم می سازند. معمولا قسمت بیرونی و برآمده ی در های خودرو نقاطی حساس به ضربه می باشند. تا آنجا که با کوچکترین ضربه ممکن است رنگ موجود در آن ناحیه از بین برود. در ضربه های محکم تر حتی منجر به فرو رفتگی در آن ناحیه می شود.

راه های جلو گیری از برخورد در با موانع

کارخانه ها به هنگام تولید خودرو با نصب ابر ها و اسفنج هایی روی در خودرو اقدام به جلوگیری از بروز برخورد های محکم در با موانع اطرف می کنند. این ابر ها به دلیل جنس و چسب ضعیف و همینطور ناسازگاری با ظاهر خودرو، اغلب نمی توانند کارآمد و مفید واقع شوند. به همین منظور تولید کننده های لوازم جانبی خودرو اقدام به تولید قطعاتی به اسم ضربه گیر در می کنند. ضربه گیر های تولید شده توسط تولید کننده ها دارای چسب محکم تر، طول عمر بیشتر، جنس محمتر و در عین حال ظاهر زیبا هستند.

جنس بکار رفته در ضربه گیر های در و نحوه ی عملکرد آن ها

ممکن است برای ساخت ضربه گیر ها از جنس های متفاوتی استفاده شود. پلاستیک های ژله ای و نرم یا پلاستیک های خشک و سفت. ضربه گیر های در با جنس پلاستیک نرم را عموما ضربه گیر های ژله ای می نامند. در کنار ضربه گیر های ژله ای نوع دیگری با نام ضربه گیر پلاستیکی در بازار به چشم می خورد. در عملکرد این دو نوع و یا حتی انواع دیگر ضربه گیر تفاوت خاصی نیست. تمام ضربه گیر ها برای جلوگیری از برخورد در با موانع اطراف هنگام باز کردن در بکار می روند. در این میان انواع طرح ها و جنس های مختلف برای تولید این محصول نیز بکار می رود.

طریقه نصب ضربه گیر

قسمت پشتی ضربه گیر ها دارای چسب می باشد. آندسته از صاحبان خودرو که اقدام به نصب ضربه گیر ها می نمایند باید دقت کنند که اولا ضربه گیر را دقیق روی قسمت انتهایی و بیرونی در یعنی جایی که احتمال برخوردش با موانع از همه بیشتر است نصب کنند. ثانیا قبل از نصب ضربه گیر ها اقدام به پاک سازی محل نصب از چربی و آلودگی ها کنند.

قیمت ضربه گیر ها در بازار متفاوت می باشد. چیزی که قابل توجه است قیمت معقول و مناسب برای این قطعات می باشد. کارایی تمام ضربه گیر ها یکسان بوده و انتخاب آن ها تنها به سلیقه و نظر خریدار مربوط است

با هم ببینیم

ضربه گیر در ماشیننمونه نصب شده ضربه گیر روی در خودروضربه گیر در ماشینضربه گیر فابریک کارخانهضربه گیر در ماشینضربه گیر های اسفنجی

ضربه گیر در ضربه گیر در ضربه گیر در ضربه گیر در
چند نمونه ضربه گیر در ژله ای

برای مشاهده ی ضربه گیر های موجود ژله ای در فروشگاه تهلوکس اینجا کلیک کنید

سبد شما
  • سبد خرید خالی است.
×

هر کالایی برای ماشینت میاد با خبرشو

به کمک نیاز دارید؟
0