logo3

021-66748557

فروشنده شوید

دسته بندی ها

قیمت انواع سر اگزوز دولول + عکس

سراگزوز دولول

فهرست مطالب

سر اگزوز ها جزء تجهیزات تزئینی بدنه ی خودرو محسوب می گردند. به صورت کلی برخی از خودرو ها از بدو فروش و تولید توسط کارخانه دارای سر اگزوز می باشند و برخی از خودرو ها نیز فاقد آن هستند. سر اگزوز ها را از دو جهت می توان مورد بررسی قرار داد. از نظر ظاهری و از نظر ایجاد تغییر در صدا که در قیمت سر اگزوز ها نیز تاثیر گذار است.

آیا سر اگزوز باعث تغییر در صدای خودرو می شود؟

در جواب مشتریانی که این سوال را از ما می پرسند باید گفت، عموما سراگزوز باعث ایجاد تغییر صدا در خودرو نمی شود. نه اینکه تمامی سر اگزوز ها به این شکل عمل می کنند. در این میان سر اگزوز هایی نیز به چشم می خورند که به دلیل نوع ساخت خاص و دستکاری شده ای که دارند از طریق برش هوایی خروجی از اگزوز صدا را تغییر می دهند. به زبان عامیانه این سر اگزوز ها را زنبوری یا سوتی می گویند.

برای ایجاد تغییر در صدای خودرو چه باید کرد؟

جواب دستکاری یا تعویض منبع اگزوز است. ساختار اگزوز ها از ابتدای خروجی موتور تا قسمت انتهایی به شرح زیر است.
اگزوز ماشینگاز حاصل از خروجی سیلندر ها از طریق اگزوز به بیرون هدایت می شود. در مسیر اگزوز قسمتی بزرگتر و دارای حجم بیشتر به اسم منبع اگزوز وجود دارد. وظیفه ی منبع اگزوز در درجه اول کاهش صدا و کنترل آن است. در میان منبع اگزوز فیلتر ها و توری های مخصوصی برای جلوگیری از خروج آلاینده ها به محیط بیرون نیز وجود دارد. در این میان آندسته از صاحبان خودرو که برای تغییر صدای اگزوز تلاش می کنند، عموما با دست کاری این قسمت از اگزوز یعنی منبع اگزوز فعالیتشان را آغاز می کنند. در بازار انواع منبع های اگزوز با صدا های مختلف موجود می باشد. اصطلاح رایجی که باب و همه گیر شده است نامی است که بر روی این منبع ها نهاده اند. “هاوارد” را می توان منبع اگزوز با صدای متفاوت دانست.

قیمت انواع سر اگزوز

سر اگزوز ها دارای انواع سایز ها بوده و در طرح ها و اشکال مختلفی تولید می شوند. سر اگزوز های دولول، تک لول شکاری، دایره ای، سوتی، بنزی و … نام هایی هستند که روی این قطعات گذاشته شده است.

انواع سر اگزوز های دولول و تک لول

سراگزوز های دو لول از توجه خاصی میان کاربران این وسیله برخوردار است. این امر بخاطر طراحی زیبا و خاص این دسته از سر اگزوز ها می باشد. تنوع در جنس بدنه، رنگ، طراحی، سایز و قیمت نیز دست خریداران را برای انتخاب آن به شدت باز گذاشته است. قیمت سر اگزوز های دولول و تک لول با توجه به آیتم هایی نظیر جنس، اندازه و کیفیت تعیین می گردد.

سراگزوز طرح دولول استیل خارجی اندازه بزرگ کد L134 سراگزوز طرح دولول ایرانی اندازه کوچک کد S110 سراگزوز طرح اپتیمایی اندازه بزرگ کد L133 سراگزوز طرح دولول HKS اندازه بزرگ کد L127 سراگزوز طرح دولول ایرانی گرد اندازه بزرگ کد L114 سراگزوز طرح دولول شکاری اندازه بزرگ کد L115 سراگزوز طرح دولول یزدی شکاری اندازه بزرگ کد L117 سراگزوز طرح تک لول شکاری اندازه متوسط کد M118 سر اگزوز طرح دولول ایرانی اندازه بزرگ کد L113 سراگزوز طرح دولول استیل خارجی اندازه بزرگ کد L128 سراگزوز طرح دولول اتحاد اندازه کوچک کد S111 منبع اگزوز دو لول هفت رنگ سر اگزوز دو لول سر اگزوز دو لول سر اگزوز دو لول سراگزوز طرح دولول استیل خارجی اندازه بزرگ کد L136 سراگزوز طرح دولول استیل خارجی اندازه بزرگ کد L135

برای مشاهده قیمت انواع سر اگزوز کلیک کنید

پیشنهاد می شود بخوانید

سر اگزوز و منبع اگزوز

سر اگزوز فابریک 206 و 207 + تصاویر

سبد شما
  • سبد خرید خالی است.

هر کالایی برای ماشینت میاد با خبرشو

به کمک نیاز دارید؟
0