logo3

021-66748557

فروشنده شوید

دسته بندی ها

قیمت روکش صندلی تیبا و تیبا 2 (صندوق دار و هاچبک)

روکش صندلی پراید و تیبا

فهرست مطالب

روکش صندلی تیبا در بازار با طرح های متنوع و همینطور قیمت های مختلف تولید و عرضه می گردد. تیبا که تولید سایپا می باشد ابتدا فقط در مدل صندوق دار تولید می شد و در نهایت از مدل جدید بدون صندوق یا همان هاچبک نیز به بازار عرضه گشت. طرفداران نسبتا زیادی دارد و با توجه به طراحی آن نوع هاچبکش دارای طرفداران زیادی نیز می باشد.

قالب و قیمت روکش صندلی تیبا

در هر دو از یک قالب برای صندلی ها استفاده می شود. با این حساب می توان گفت روکش صندلی تیبا و تیبا 2 نیز دارای یک قالب منحصر بفرد می باشد. مهمترین عامل در روکش صندلی نیز همین آیتم یعنی قالب مناسب می باشد. قالب فابریک برای هر روکش صندلی باعث ایجاد ظاهر شکیل تر بعد از نصب آن می شود.

روکش صندلی تیبا نمونه نصب شده روکش صندلی با قالب فابریک تیبا

قیمت روکش صندلی های این خودرو مانند سایر خودرو ها به جنس، دوخت، قالب و در برخی موارد به رنگ آن بستگی دارد. بدانید که قیمت های ماورایی دلیل بر کیفیت عالی محصول نیست. ولی به قیمت های بسیار پایین می توان شک کرد.

 

روکش صندلی MVM X22نمونه ای از قالب فابریک برای خودروی ام وی ام x22

برای ورود به قسمت روکش صندلی ها اینجا کلیک کنید

قیمت روکش صندلی تیبا 2

قالب صندلی های تیبا 2 همانند تیبا می باشد. پس از تمامی منظر ها این دو خودرو را می توان یکسان دانست. در بحث روکش صندلی نیز این گفته صادق است. باید دقت کنید که رنگ و جنس روکش صندلی را اگر مطابق با رنگ داخل خودرو انتخاب کنید یک قدم بیشتر به انتخاب صحیح نزدیک هستید. مگر اینکه بخواهید رنگ تضاد را انتخاب کنید. در این مورد می توانید اینجا بیشتر بخوانید

روکش صندلی تیباروکش صندلی طرح مازراتی کد1127 روکش صندلی دنا روکش صندلی پژو روکش صندلی پژو پارس روکش صندلی پژو پارس روکش صندلی پژو پارس و 405

برای ورود به قسمت روکش صندلی ها اینجا کلیک کنید
هیچگاه صداقت را در نوشته هایمان نادیده نخواهیم گرفت

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات می توانید از طریق منابع زیر با ما در تماس باشید و از مشاوره کارشناسان تهلوکس بهره مند شوید. هم چنین می توانید آخرین مقاله های ما در مورد لوازم لوکس خودرو را در بخش مقاله های تخصصی مجله اینترنتی تهلوکس مطالعه نمایید.

 

سبد شما
  • سبد خرید خالی است.
×

هر کالایی برای ماشینت میاد با خبرشو

به کمک نیاز دارید؟
0