logo3

021-66748557

فروشنده شوید

دسته بندی ها

مزیت استفاده از سردنده های چرم

فهرست مطالب

همان گونه که در مقالات قبل نیز اشاره کردیم، برخی از اجزای داخلی خودرو در حین رانندگی به طور مداوم در حال استفاده هستند. سردنده نیز از این قبیل تجهیزات به شمار می آید. تماس مکرر دست با سردنده ، باعث می شود که سردنده دچار سائیدگی شود. اغلب سر دنده های فابریک از جنس پلاستیک فشرده هستند که به مرور زمان و اثرات نور و اشعه خورشید ، دچار خشکی و شکستگی می شوند که در این صورت مجبور به تعویض سر دنده می شویم. سردنده های با جنس رویه چرم می توانند جایگزین مناسبی برای سر دنده های فابریک روی خودرو باشند. اما استفاده از سردنده های چرم چه مزیتی نسبت به سر دنده های فابریک دارند؟

اصولا چرم نسبت به سایر مواد اولیه به کار رفته در تجهیزات داخلی خودرو ، از مقاومت بالاتری برخوردار است. در نتیجه ، می تواند گزینه مناسبی برای ساخت تجهیزات داخلی خودرو باشد. یکی از ویژگی های چرم این است که دیر تر دچار کثیفی و چرک شدن می شود. از آن جایی که در محیط های شهری ، آلودگی بیشتر است، در نتیجه باید از تجهیزاتی بهره برد که در برابر آلودگی و کثیف شدن ، بیشتر از خود مقاومت نشان می دهند. هم چنین تمیز شدن اجناس چرمی قدری راحت تر از سایر موارد صورت می گیرد.

نکته دیگری که در مورد سردنده های چرمی می توان ذکر کرد، زیبایی و شکیل بودن این کالا ها نسبت به تجهیرات فابریک خودرو است. با استفاده از سردنده های چرمی می توانید ست های چرمی داخل خودرو را تکمیل کرده و از نظر رنگ و جنس با تجهیزاتی نظیر روکش صندلی و دورفرمان ، همخوانی لازم را ایجاد کنید. توجه داشته باشید که سر دنده های چرمی ، کاور سردنده شما نخواهند بود. باید سردنده فابریک را به طور کامل از روی دنده خارج کرده و سردنده جدید را جایگزین آن نمائید. ساختار سردنده های چرم به گونه ای است که یک لایه چرم ، بر روی سردنده های فابریک شبیه به سردنده خودرو شما دوخته شده است. از این رو حتما سردنده ای را انتخاب کنید که مربوط به دنده خودروی شما باشد.

برای همخوانی بیشتر تجهیزات داخلی خودرو ، می توانید گردگیر های دنده و گردگیر ترمز دستی (در صورت وجود برای خودروی شما) را نیز به سفارش سردنده چرم خود اضافه کنید. این گردگیر ها از نظر جنس و رنگ ، به طور کامل با چرم سردنده شما یکسان هستند و هیچ گونه ناهماهنگی بین آن ها وجود نخواهد داشت. با مراجعه به دسته بندی مربوط به سردنده و گردگیر ها ، می توانید انواع سردنده و گردگیر را برای خودرو های دنده دستی (Manual) را در ترکیب رنگ های مختلف مشاهده کنید و ویژگی های بیشتر این دسته از محصولات را در هر یک از آن ها مشاهده کنید.

سبد شما
  • سبد خرید خالی است.
×

هر کالایی برای ماشینت میاد با خبرشو

به کمک نیاز دارید؟
0