logo3

021-66748557

فروشنده شوید

دسته بندی ها

نحوه نصب روکش صندلی

نصب

فهرست مطالب

روند کلی نصب

با توجه به این که فروشگاه اینترنتی تهلوکس تمامی روکش صندلی ها را بر اساس الگو صندلی سال تولید هر خودرو تهیه می کند، فیت و قالب صندلی بوده و شما می توانید بدون نیاز به نصاب پس از دریافت روکش صندلی اقدام به نصب این محصول کنید. بنابراین نحوه نصب روکش صندلی کار سختی نبوده و شما پس از باز کردن صندلی ها، روکش صندلی مربوطه را مانند کیسه به روی قسمت مورد نظر پوشش داده و با کشیدن بند های تعبیه شده در زیر روکش که در قسمت انتهایی قرار داده شده روکش را در جای خود ثابت کنید.

اهمیت نحوه نصب با توجه به طراحی روکش صندلی

نکته مهمی که در هنگام فیکس کردن روکش ها باید به آن توجه کنید به این صورت است که خطوط طرح هر روکش تکیه گاه ( با توجه به نوع طراحی خاص روکشی که سفارش داده اید ) باید با خطوط طرح روکش نشیمنگاه در یک راستا بوده تا طراحی روکش شما بهتر به چشم بیاید. چرا که میدانید ۵۰٪ زیبای یک روکش صندلی در کنار دوخت تمیز و قالب بودن آن به نصب تمیز این محصول برمی گردد. بنابرای در هنگام نصب به یک راستا بودن خطوط تکیه گاه و نشیمنگاه در کنار هم توجه نمایید.

اگر حرفه ای نیستید!

چنانچه متوجه شدید در صورت کشش بیش از حد روکش صندلی امکان پارگی دوخت وجود دارد از نصب روکش جلوگیری کرده و آن را به حرفه ای ترین نصاب مدنظرتان بسپارید. این مساله به این دلیل است که روکش صندلی های فروشگاه اینترنتی تهلوکس فیت و قالب صندلی ها دوخته شده تا شل و با ظاهری بد دیده نشوند و اگر شما توانایی نصب نداشته باشید و قلق نصب را ندانید امکان دارد با کشش بیش از حد باعث پارگی دوخت شوید.

نصب پشت سری ها

مساله مهم دیگری که وجود دارد در رابطه با قرار دادن پشت سری ها می باشد. حتما توجه کنید که قبل از نصب روکش تکیه گاه به هیچ عنوان جای پشت سری ها را در تکیه گاه سوراخ نکنید. ابتدا روکش تکیه گاه را نصب کرده و پس از آن که با روکش نشیمنگاه فیکس کردید جایگاه پشت سری را در قسمت نصب به صورت ( + (به علاوه) ) سوراخ کنید و میله آن را در جایگاه قرار دهید.

کنسول تکیه گاه صندلی عقب برخی خودرو ها

همان طور که می دانید در صندلی عقب برخی خودروها کنسول، زیر آرنجی و یا دسترسی به صندوق عقب وجود دارد. در برخی از این کنسول ها برای سرنشینان صندلی عقب جای لیوانی قرار داده شده است. متاسفانه به دلیل همسان نبودن جایگاه لیوان در این خودرو ها، امکان قرار دادن برش جای لیوان در قسمت روکش چرم کنسول عقب وجود ندارد و ممکن است با برش توسط تولیدی پس از نصب همخوانی نداشته باشد. بنابراین ابتدا روکش کنسول را نصب کرده و پس از ثابت شدن آن در مرکز جالیوانی توسط تیغه، به صورت ( + (به علاوه) ) به اندازه قطر جا لیوانی برش دهید و تیکه های برش خورده را به زیر تا کنید تا جالیوانی مشخص شود.

هدلایت h4

هدلایت پایه h4 یعنی چه؟ هدلایت h4 یکی از چند انواع پایه هدلایت است. این نوع هدلایت که به هدلایت های دو کنتاکت هم معروف

ادامه مطلب »

هدلایت h1

هدلایت h1 چیست؟ دیگر پایه های هدلایت کدام است؟ هدلایت h1 یک نوع پایه از انواع پایه های هدلایت است. در این مقاله میخواهیم در

ادامه مطلب »
سبد شما
  • سبد خرید خالی است.

هر کالایی برای ماشینت میاد با خبرشو

به کمک نیاز دارید؟
0