logo3

021-66748557

فروشنده شوید

دسته بندی ها

چطور به خرید کردن از تهلوکس اعتماد کنیم؟

فهرست مطالب

چند سالی است که خرید و فروش اینترنتی در کشور ما رونق پیدا کرده است. اما چطور می توانیم به خرید کردن از فروشگاه های اینترنتی اعتماد کنیم؟ چه نماد هایی برای اعتماد کردن به سایت های خرید و فروش اینترنتی باید در سایت موجود باشد؟ در ادامه به طور کامل توضیح خواهیم داد که چرا می توانید به تهلوکس اعتماد کنید.

اولین نمادی که در سایت های مجاز به چشم می خورد، نماد اعتماد الکترونیکی (ای نماد) است. وجود این نماد در سایت نشان می دهد که مرکز توسعه تجارت الکترونیکی مجوزی را جهت کسب و کار های مجازی (کسب و کار های اینترنتی و موبایل) به این سایت اعطا کرده است. همچنین نظارت بر فعالیت های کسب و کار های مجازی ، بررسی مجاز بودن نحوه فعالیت و رسیدگی به شکایات مشتریان بر عهده مرکز توسعه تجارت الکترونیکی است که با وجود این نماد در سایت می توانید با خیال راحت اقدام به خرید نمائید و در صورت بروز هر گونه مشکل، از طریق این مرکز، شکایات خود را اعلام کنید. دقت داشته باشید که حتما باید بر روی نماد اعتماد الکترونیکی کلیک کنید تا بتوانید مشخصات سایت مورد نظر را در آن ببینید. با کلیک روی نماد اعتماد، صفحه ای باز می شود که اطلاعات سایت و فروشگاه اینترنتی ، صاحب کسب و کار ، آدرس دقیق و شماره تلفن در آن درج شده است. توجه کنید که لینک صفحه باز شده، با آدرس https://trustseal.enamad.ir آغاز شده باشد.

نماد اعتماد الکترونیکی (ای نماد)

نماد دیگری که در سایت ها وجود دارد، نشان ثبت ملی (رسانه های دیجیتال) است. این نماد نشانگر نظارت وزارت ارشاد اسلامی بر محتوای دیجیتال در چارچوب سیاست های کلی نظام بوده و وجود آن در سایت، به منزله مجاز بودن فعالیت سایت مورد نظر بر اساس اصول رسانه های دیجیتال است. سایت هایی که این مجوز را داشته باشند، تحت نظارت وزارت ارشاد هستند و در صورت وجود هر گونه اشکال محتوایی، مورد پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت. برای مشاهده این مجوز، باید روی این نماد کلیک کرد و مشخصات سایت مورد نظر را با مشخصات درج شده در سیستم ساماندهی رسانه های دیجیتال تطبیق داد. همچنین مشخصات کامل صاحب کسب و کار نیز در این برگه دیده می شود. لینک صفحه باز شده، باید با آدرس samandehi.ir آغاز شده باشد. در صورت وجود هر گونه مغایرت، از اعتماد کردن به آن سایت خودداری نمائید.

نشان ملی ثبت (رسانه های دیجیتال)

تمامی کسب و کار ها، مربوط به یک صنف و اتحادیه مشخص هستند. کسب و کار های اینترنتی، باید عضو اتحادیه کشوری کسب و کار های مجازی باشند. این عضویت، جواز کسب در اصناف به حساب می آید. در نتیجه تمامی فعالیت های مربوط به صنف مورد نظر و اطلاعات مالیاتی فروشگاه های اینترنتی توسط اتحادیه کسب و کار های مجازی مورد بررسی قرار می گیرند. با کلیک روی این نماد نیز می توانید اطلاعات مربوط به فروشگاه اینترنتی ، سایت و صاحب کسب و کار را مشاهده کنید. درگاه های پرداخت بانکی نیز یکی دیگر از نشانه های اعتماد به سایت ها و فروشگاه های اینترنتی هستند. در صورتی که سایت مورد نظر، مجوز های گفته شده در بالا نداشته باشند، هیچ یک از بانک های کشور مجوز استفاده از درگاه های پرداخت اینترنتی را اعطا نخواهند کرد.

نشان عضویت در اتحادیه کسب و کار های مجازی

فروشگاه اینترنتی تهلوکس با افتخار اعلام می دارد که تمامی مجوز های مورد نیاز برای کسب و کار در زمینه فروشگاه های اینترنتی را داراست. در بخش انتهایی صفحه اصلی سایت تهلوکس می توانید این مجوز ها را مشاهده کنید و با کلیک روی هر یک از نماد ها، مشخصات سایت را با اطلاعات درج شده در هر یک از مجوز ها تطبیق داده و با اعتماد کامل اقدام به خرید نمائید. همچنین با استفاده از هر یک از درگاه های پرداخت اینترنتی بانک ملی ایران و بانک ملت خرید کنید.

 

 

 

 

سبد شما
  • سبد خرید خالی است.
×

هر کالایی برای ماشینت میاد با خبرشو

به کمک نیاز دارید؟
0