logo3

021-66748557

فروشنده شوید

دسته بندی ها

چگونه ضبط ماشین را بلوتوث دار کنیم

فهرست مطالب

این مطلب را با طرح چند سوال آغاز می کنیم

1- کاربرد ویژگی بلوتوث برای خودرو چیست؟
2- کدام خودرو ها مجهز به سیستم بلوتوث هستند؟
3- راهکار نصب سیستم بلوتوث روی خودرو کدام است؟
4- معایب و مزایای دانگل بلوتوث چیست؟

کاربرد ویژگی بلوتوث برای خودرو چیست؟

به صورت کلی ویژگی بلوتوث در خودرو ها امکان برقراری تماس های صوتی و پخش موسیقی را از طریق موج بلوتوث فراهم می آورد. فرض کنید بدون ارتباط از طریق کابل تنها به وسیله ی بلوتوث گوشی خود امکان پخش موسیقی را داشته باشید. موسیقی های مورد علاقه ی شما عموما در تلفن همراه شما ذخیره هستند.

کدام خودرو ها مجهز به سیستم بلوتوث هستند؟

خودرو های امروزی عموما از قابلیت بلوتوث برخوردار بوده و این مورد را یکی از آپشن های تخصصی و جذاب خود به شمار می آورند. با این حال هستند خودرو های قدیمی تر که این ویژگی را ندارند.

راهکار نصب سیستم بلوتوث روی خودرو کدام است؟

دستگاه های پخش مدرن در دو نوع بلوتوث دار و بدون بلوتوث عرضه می گردند. ویژگی بلوتوث در اینگونه لوازم باعث اختلاف قیمت زیاد آن ها با نمونه های بدون بلوتوث می باشد. از این رو هستند کاربرانی که ترجیح می دهند ویژگی بلوتوث را خودشان به دستگاه پخش اضافه نمایند. با ما همراه باشید تا طریقه ی نصب دستگاه بلوتوث را روی پخش به شما آموزش دهیم

کیت بلوتوث

این وسیله که ورودی آن موج بلوتوث بوده و خروجی آن جک AUX می باشد، وسیله ای مناسب و کار آمد به شمار می رود. نام دیگر این قطعه AUX بلوتوث می باشد. در زیر تصویری از این محصول را مشاهده می کنید. در ادامه به نحوه ی عملکرد آن می پردازیم.

 

 

کیت بلوتوث Bluetooth Kit

نمونه کیت بلوتوث
برای مشاهده ی محصول اینجا کلیک کنید

طرز کار و استفاده: همانطور که در تصویر مشاهده می کنید این وسیله از یک گیرنده بلوتوث و از یک قطعه ی رابط به منظور ایجاد ارتباط وسیله با درگاه AUX ساخته شده است. توجه فرمایید که روی بدنه آن یک میکروفن کوچک برای انتقال صدا در هنگام برقراری تماس تعبیه شده است. دکمه ی خاموش-روشن کردن دستگاه نیز بر روی آن قرار دارد.

معایب و مزایای دانگل بلوتوث چیست؟

از معایب آن می توان به نگه داری شارژ به مدت کوتاه (یک ساعت) اشاره کرد
از مزایای کیت بلوتوث می توان به کیفیت بالای پخش صدا، میکروفن قوی و اتصال به یو اس بی برای شارژ و در عین حال کار کردن دستگاه اشاره کرد

صداقت در نوشتن مطالب را هیچ گاه نادیده نمی گیریم

فروشگاه اینترنتی تهلوکس 

سبد شما
  • سبد خرید خالی است.
×

هر کالایی برای ماشینت میاد با خبرشو

به کمک نیاز دارید؟
0