کمربند های ایمنی اسپرت با رنگ های فانتزی

تاریخ:
دسته بندی ها:مجله اینترنتی تهلوکس

سال هاست که استفاده از کمربند ایمنی از قانون به یک عادت درست تبدیل شده است. به گونه ای که همه ما قبل از حرکت کردن ، اقدام به بستن کمربند ایمنی می کنیم ، آن هم نه به خاطر ترس از قوانین راهنمایی و رانندگی! بلکه برای تضمین سلامتی. کمربند های ایمنی فابریک روی خودرو ، اصولا هم رنگ با تریم و تودوزی ماشین هستند. برخی از افراد که به دنبال لوکس و اسپرت نمودن خودرو هستند ، از رنگ کمربند های ایمنی خود رضایت نداشته و آن ها را با کمربند های ایمنی رنگی اسپرت در رنگ های متفاوت و فانتزی جایگزین می کنند. اما قبل از بررسی این کمربند ها ، اهمیت استفاده از کمربند ایمنی را بیشتر توضیح می دهیم.

آزمایشات و تست تصادفات نشان داده است که علاوه بر سرنشین های جلو ، نفراتی که بر روی صندلی های عقب خودرو نشسته اند نیز باید کمربند ایمنی را ببندند. در صورتی که سرنشینان عقب از کمربند ایمنی استفاده نکنند ، در هنگام ترمز های بسیار شدید و برخورد و تصادفات ، علاوه بر این که از شیشه جلو پرتاب می شوند ، سرنشین های جلو را نیز دچار آسیب دیدگی های جبران ناپذیر می کنند. طبق استاندارد های جدید خودرو سازی در ایران ، خودروسازها مکلف به تجهیز خودرو با دو کیسه هوا ( Airbag ) برای سرنشین های جلو هستند. در صورتی که کمربند ایمنی بسته نباشد ، باز شدن کیسه هوا ، نه تنها از خطر مرگ جلوگیری نمی کند ، بلکه می تواند تهدید بزرگتری برای سرنشین باشد. در نتیجه توجه داشته باشید که به محض سوار شدن به خودرو ، حتما کمربند های ایمنی را ببندید.

همان طور که در پاراگراف اول نیز بیان کردیم ، علاقمندان به اسپرت کردن اتومبیل ، تمایل دارند که برخی از تجهیزات داخلی خودرو را تعویض و با تجهیزات اسپرت تر جایگزین نمایند. یکی از این تجهیزات ، کمربند های ایمنی هستند. در این دسته بندی می توانید انواع کمربند های ایمنی با رنگ های متفاوت و اسپرت را مشاهده کنید. این محصولات از الیاف استاندارد کمربند های ایمنی ساخته شده اند و می توانند جایگزین مناسبی برای کمربندهای ایمنی خودروی شما باشند.