logo3

021-66748557

فروشنده شوید

دسته بندی ها

کمربند های ایمنی اسپرت با رنگ های فانتزی

فهرست مطالب

سال هاست که استفاده از کمربند ایمنی از قانون به یک عادت درست تبدیل شده است. به گونه ای که همه ما قبل از حرکت کردن ، اقدام به بستن کمربند ایمنی می کنیم ، آن هم نه به خاطر ترس از قوانین راهنمایی و رانندگی! بلکه برای تضمین سلامتی. کمربند های ایمنی فابریک روی خودرو ، اصولا هم رنگ با تریم و تودوزی ماشین هستند. برخی از افراد که به دنبال لوکس و اسپرت نمودن خودرو هستند ، از رنگ کمربند های ایمنی خود رضایت نداشته و آن ها را با کمربند های ایمنی رنگی اسپرت در رنگ های متفاوت و فانتزی جایگزین می کنند. اما قبل از بررسی این کمربند ها ، اهمیت استفاده از کمربند ایمنی را بیشتر توضیح می دهیم.

آزمایشات و تست تصادفات نشان داده است که علاوه بر سرنشین های جلو ، نفراتی که بر روی صندلی های عقب خودرو نشسته اند نیز باید کمربند ایمنی را ببندند. در صورتی که سرنشینان عقب از کمربند ایمنی استفاده نکنند ، در هنگام ترمز های بسیار شدید و برخورد و تصادفات ، علاوه بر این که از شیشه جلو پرتاب می شوند ، سرنشین های جلو را نیز دچار آسیب دیدگی های جبران ناپذیر می کنند. طبق استاندارد های جدید خودرو سازی در ایران ، خودروسازها مکلف به تجهیز خودرو با دو کیسه هوا ( Airbag ) برای سرنشین های جلو هستند. در صورتی که کمربند ایمنی بسته نباشد ، باز شدن کیسه هوا ، نه تنها از خطر مرگ جلوگیری نمی کند ، بلکه می تواند تهدید بزرگتری برای سرنشین باشد. در نتیجه توجه داشته باشید که به محض سوار شدن به خودرو ، حتما کمربند های ایمنی را ببندید.

همان طور که در پاراگراف اول نیز بیان کردیم ، علاقمندان به اسپرت کردن اتومبیل ، تمایل دارند که برخی از تجهیزات داخلی خودرو را تعویض و با تجهیزات اسپرت تر جایگزین نمایند. یکی از این تجهیزات ، کمربند های ایمنی هستند. در این دسته بندی می توانید انواع کمربند های ایمنی با رنگ های متفاوت و اسپرت را مشاهده کنید. این محصولات از الیاف استاندارد کمربند های ایمنی ساخته شده اند و می توانند جایگزین مناسبی برای کمربندهای ایمنی خودروی شما باشند.

سبد شما
  • سبد خرید خالی است.

هر کالایی برای ماشینت میاد با خبرشو

به کمک نیاز دارید؟
0