logo3

021-66748557

فروشنده شوید

دسته بندی ها

نکات مهمی که باید قبل از خرید خودرو بدانید!

خرید خودرو

فهرست مطالب

 

 

نکات مهمی که باید قبل از خرید خودرو بدانید!

 

خرید ماشین یکی از لذت‌بخش‌ترین و در عین حال، عذاب‌دهنده‌ترین کارهایی است که نکات ریز و درشت بسیار زیادی درون خود دارد. اینکه چه ماشینی با چه هزینه‌ای مناسب ما است و همچنین فروشنده خودروی مذکور فرد قابل اعتمادی هست یا خیر از جمله سوالاتی هستند که خریدار ماشین معمولا با آنها مواجه است.

اما با دانستن چند نکته ساده این کار را تا حد بسیار زیادی برای افراد ساده‌تر خواهد شد. در این مطلب قصد داریم به ۹ مورد از نکات ریز مربوط به خرید خودرو را برای شما عنوان کنیم

 

۱- خرید خودرو همیشه باید با هدف بهبود اوضاع زندگی انجام شود. در غیر این صورت نتیجه کاملا معکوس خواهد داشت و شما با خسارات مالی و روحی زیادی مواجه خواهید شد. تصور کنید قصد دارید خانواده را به فرودگاه برسانید و به دلیل عجله در خرید ماشین، خودروی کوچکی انتخاب کرده‌اید و تمامی افراد با چمدان‌ها در آن جا نمی‌شوند.

۲- هیچوقت «رنگ» را نخرید. شما قصد خرید خودرو را دارید و نه رنگ آن. بنابراین هدف اولتان خرید یک خودروی مناسب باشد و سپس رنگ آن.

۳- اگر امکان‌پذیر بود، خودروی مذکور را برای ۳ روز اجاره کنید و تجربه رانندگی و زندگی با آن را کسب کنید. پس از این ۳ روز دو احتمال وجود دارد: ۱) خرید خودرو ۲) صرف نظر از خرید آن!

۴- به جای جستجو در وب‌سایت‌های بررسی سنتی ماشین به وب‌سایت‌هایی رجوع کنید که کاربران نظرات شخصی خود را در آن قرار می‌دهند. تجربه شخصی افراد دارنده ماشین مورد نظر بسیار قابل اعتمادتر از مطالعه یک بررسی کوتاه است.

۵- هیچوقت یک خودروی زیبا را برای کسی نخرید که اهمیتی برای آن قائل نیست. مشاهده نابود شدن تدریجی آن ماشین از تجربیات بسیار دردناکی خواهد بود که در این صورت تجربه خواهید کرد.

۶- اگر در خانواده شما کودک خردسال وجود دارد، مراقب برخورد آنها با ماشین جدید باشید و اگر می‌دانید شیطنت آنها ممکن است آسیب جدی به خود و وسیله نقلیه شما وارد کند، خودروی ارزان‌قیمت‌تری را تهیه کنید.

۷- در صورت مراجعه به نمایشگاه‌های خودرو هیچ احساس ترحمی نداشته باشید. به خود ۲۰ دقیقه فرصت دهید تا ماشین مورد نظر خود را خریداری کنید. با مشخص بودن انتظارات و مبلغ مورد نظر فرصت نفوذ فکری بیش از اندازه به فروشندگان ندهید چرا که نتیجه‌ای جز تغییر عقیده و حتی گنگی بیشتر در انتخاب نهایی خودرو نخواهد داشت.

۸- اگر قصد خرید خودروی قدیمی دارید، بهترین گزینه، خودرویی است که کمترین میزان مسافت را طی کرده باشد. در اکثر مواقع انتخاب‌تان درست خواهد بود.

۹- و نهایتا خودرویی را خریداری کنید که از آن لذت ببرید؛ حتی در ترافیک!!

 

منبع : اسنپ

فروشگاه اینترنتی تخفیفی تهلوکس

هدلایت h4

هدلایت پایه h4 یعنی چه؟ هدلایت h4 یکی از چند انواع پایه هدلایت است. این نوع هدلایت که به هدلایت های دو کنتاکت هم معروف

ادامه مطلب »

هدلایت h1

هدلایت h1 چیست؟ دیگر پایه های هدلایت کدام است؟ هدلایت h1 یک نوع پایه از انواع پایه های هدلایت است. در این مقاله میخواهیم در

ادامه مطلب »
سبد شما
  • سبد خرید خالی است.

هر کالایی برای ماشینت میاد با خبرشو

به کمک نیاز دارید؟
0