logo3

021-66748557

فروشنده شوید

دسته بندی ها

هدلایت بهتر و قوی تر است یا زنون

فهرست مطالب

هدلایت بهتر و قوی تر است یا زنون

زنون چیست ؟

چراغ های زنون از چراغ های معروف و محبوب بین چراغ ها می باشد ، در داخل هر چراغ زنون میزان مشخصی گاز زنون تزریق می شود که باعث افزایش شفافیت نور می شود ، و نکته جالب این چراغ ها این است که هیچ رشته ای داخل این چراغ ها وجود ندارد ، پس به خاطر همین موضوع نگرانی سوختن چراغ هم وجود ندارد .

هدلایت چیست ؟

به زبان ساده ، هدلایت به لامپ های نسل جدید خودرو گفته می شود . لامپ های پر نور و قوی که این روز ها مورد توجه بسیاری از صاحبان خودرو قرار گرفته است . نور دهی هدلایت ها بخاطر بهره گیری از تکنولوژی ال ای دی و اس ام دی ، قوی و در عین حال نسبت به لامپ های مشابه مانند زنون از مزیت هایی برخوردار است .

هدلایت برای انواع خودرو

مزایا و معایب چراغ های زنون

مزایا :

  • 1-روشنایی 4 الی 5 برابری نسبت به لامپ هالوژن
  • 2- دربرابر لرزش های سنگین مقاوم است

معایب :

ولتاژ بالای 25000 ولت : فرض کنید خدای ناکرده تصادف کنید و ترانس این لامپ برق مربوط به لامپ را قطع نکند و لامپ با بدنه خودرو اتصال کند آن وقت بدنه خودرو برقی بالاتر از برق شهری را خواهد داشت .

احتمال آتش سوزی

جریمه شدن توسط پلیس راهنمایی و رانندگی

تمامی این مزایا و معایب به این گزینه ها محدود نمی شود و امکان وجود مشکلات و یا مزایای دیگر نیز وجود دارد .

مزایا و معایب چراغ های هدلایت

  • سرعت روشن شدن خیلی بالایی دارد
  • خطر کمتری نسبت به لامپ های زنون دارد
  • بازدهی بیشتری دارد

معایب :

حساسیت شدیدی به حرارت زیاد دارد

حساسیت بالای ولتاژ

محدودیت استفاده در محیط های بسیار سرد

البته ما نمی توانیم معایب و یا مزایای هدلایت را به این گزینه ها محدود کنیم ، چون هر فردی می تواند نظر شخصی خود را نسبت به این موضوع داشته باشد .

انواع هدلایت های با کیفیت

راهنمایی درباره خرید هدلایت

چراغ هدلایت را از نمایندگی و فروشگاه هایی باید خریداری کنید که این محصول را با بهترین کیفیت و قیمت عرضه می کنند ، برای مثال فروشگاه تهلوکس تمامی چراغ های زنون و هدلایت خود را به صورت مستقیم و بدون واسطه به مشتریان خود عرضه می کند ، شما می توانید انواع چراغ زنون وهدلایت را از فروشگاه تهلوکس به صورت کاملا انلاین و اینترنتی سفارش دهید و از خرید خود مطمئن باشید .

قیمت چراغ هدلایت و زنون

قیمت چراغ های هدلایت و زنون بر اساس ولتاژ و مدل های چراغ متفاوت می باشد و باعث می شود قیمت تغییر کند ، ولی به صورت کلی عواملی مانند گرانی و تورم نیز از این موضوع جدا نیستند و بر روی قیمت لوازم خودرویی تاثیر زیادی دارند و باعث می شوند لوازم گران و یا ارزان شوند ، شما می توانید بهترین چراغ های زنون و هدلایت را از سایت تهلوکس با قیمتی باور نکردنی و کیفیت عالی هر جای ایران که هستید خریداری کنید .

نتیجه نهایی

از تمامی سخنان بالا نتیجه می گیریم  لامپ های هدلایت تقریبا بهتر از لامپ های زنون هستند ، ولی این سخن نیز نمی تواند برای برخی کاربران بعنوان انتخاب نهایی باشد ، چون برخی از ویژگی های زنون نیز عالی می باشد و برخی از ویژگی های هدلایت عالی می باشد و تقریبا می توان گفت که این موضوع سلیقه ای می باشد و نمی توان هدلایت را به زنون و زنون را به هدلایت برتری داد چون هر کدام مزایا و معایب خاص خود را دارا هستند .

در صورت نیاز به مشاوره می توانید از بخش پشتیبانی تماس گرفته و با متخصصین تهلوکس ارتباط بر قرار کنید .

شماره های پشتیبانی و برقراری ارتباط با تهلوکس ( 57 85 74 66 – 021 / 66 73 42 78 – 021 / 58 43 73 66 – 021 )

سبد شما
  • سبد خرید خالی است.

هر کالایی برای ماشینت میاد با خبرشو

به کمک نیاز دارید؟
0