logo3

021-66748557

فروشنده شوید

دسته بندی ها

آیا بعد از گذشت زمان روکش صندلی های پارچه ای ظاهر خود را از دست می دهند ؟

فهرست مطالب

آیا بعد از گذشت زمان روکش صندلی های پارچه ای ظاهر خود را از دست می دهند ؟

تاثیر گذشت زمان برروی روکش صندلی | باید گفت بله ، ولی البته بستگی به شرایط دارد ، هر محصول و وسیله ای اگر بیش از حد کارکرد داشته باشد خراب می شود و یا از کار می افتد ، پس باید قبول داشته باشیم که با کیفیت ترین روکش نیز روزی خراب خواهد شد و همیشگی نخواهد بود .

روکش های پارچه ای از کیفیت و مقاومت بالایی در مقابل کشش و سایش دارند ولی در گذر زمان کمی کیفیت خود را از دست می دند ولی در کل کیفیت خود قابل قبولی دارند و یکی از عالی ترین گزینه ها برای خریداران روکش می باشند .

روکش ها کیفیت ها و مدل های مختلفی دارند پس به خاطر همین موضوع بسیار سخت می توان زمان مشخصی برای خرابی روکش های پارچه ای تعیین کرد ، چون روکش های با کیفیت پارچه بالا و دوخت عالی دیر تر خراب می شوند .

مورد بعدی اینکه خرابی روکش در طول استفاده بستگی به نوع استفاده شما دارد ، برای مثال اگر با خودرو خود ابزار و یا وسایل حمل می کنید احتمال پاره شده و خرابی روکش بالا می باشد چون برای چنین کار هایی طراحی نشده است ولی اگر به صورت کاربر عادی استفاده می کنید روکش نیز عمر طولانی تری خواهد داشت .

روکش صندلی پاچه ای با بهترین کیفیت

مزایای و معایب روکش های صندلی پارچه ای :

از مهم ترین مزایایی که روکش های پارچه ای دارند تنوع در رنگ بندی ان ها می باشد که نسبت به روکش های چرم بسیار می باشد .

دومین مورد این است که بر خلاف روکش های چرم در تابستان و هوای گرم باعث عرق کردن سرنشینان نمی شود ، و همچنین در زمستان و هوای سرد باعث گرم شدن راننده و شرنشینان می شود .

از دیگر خوبی های روکش های پارچه ای راحتی و دوام بالای ان می باشد باعث می شود خواهان زیادی داشته باشد .

معایب :

از معایب روکش های پارچه می توان به سخت بودن تمیز کردن و شستشوی ان اشاره کرد که در هنگام کثیف شده دشوار می باشد و نمی توانید به سادگی روکش های چرم روکش را تمیز کنید .

و یک نکته مهم درباره روکش های پارچه ای این است که هر چقدر می توانید ، روکش با وزن و ضخامت بالایی خریداری کنید چون عمر و دوام بیشتری خواهد داشت ، روکش های پارچه ای نازک دوام کمتری دارند .

روکش صندلی خوب باید چه ویژگی هایی داشته باشد ؟

  • مقاومت و دوام بالایی در مقابل ساییدگی داشته باشد
  • باعث عرق کردن سرنشینان نشود
  • دوخت با کیفیتی داشته باشد
  • رنگ پارچه ماندگاری داشته باشد
  • تمیز کردن و شستشویش اسان باشد
  • از الیاف و پارچه و یا چرم با کیفیت استفاده شده باشد

تمامی این موارد ک گفته شد از ویژگی های روکش های صندلی خوب می باشد که از کیفیت بالایی برخوردار هستند و باعث می شود که خواهان زیادی بین مردم داشته باشد ، پس هنگام خرید به برخی از گزینه های بالا توجه داشته باشید تا خرید درست و موفقی داشته باشید .

قیمت روکش صندلی خودرو

قیمت روکش صندلی خودرو به چندین موارد وابسته می باشد که باعث گران و ارزان شدن ان می شود برای مثال یکی از دلایلی که باعث افزایش قیمت روکش خودرو می شود تورم و گرانی در بازار می باشد ، یکی دیگر از دلایل قیمت پارچه و یا چرم می باشد ، گزینه سوم نحوه دوخت و جنس پارچه می باشد که تمامی این گزینه ها دست به هم داده و قیمت نهایی روکش صندلی را درست می کنند ، اگر کیفیت پایین باشد و از مواد اولیه ارزان قیمت استفاده شده باشد قیمت ان پایین می باشد ولی اگر کیفیت پارچه و دوخت بالایی داشته باشند قیمت بالایی نیز دارند و گران تر هستند .

پس نتیجه می گیریم اگر به دنبال کیفیت روکش صندلی خودرو خود هستید و برایتان کیفیت از قیمت و ارزان بودن جلوتر است باید در انتخاب خود دقت بالایی داشته باشید و به تمامی موارد اشاره شده توجه کنید ، در غیر این صورت می توانید از تمامی روکش های موجود در بازار در خودرو خود استفاده بکنید .

بهترین روکش صندلی با تهلوکس

راهنمای خرید روکش از تهلوکس

شما می توانید انواع روکش های صندلی خودرو خود را در مدل ها و رنگ ها و برند های متفاوت از فروشگاه تهلوکس سفارش دهید و با بهترین قیمت و کیفیت تحویل بگیرید ، شما می توانید انواع روکش پارچه ای و چرم را از فروشگاه تهلوکس خریداری کنید و از کیفیت بالای روکش های صندلی خود لذت ببرید .

در صورت داشتن سوال و یا مشاوره خرید با شماره های پشتیبانی تهلوکس تماس حاصل فرمایید ( 57 85 74 66 – 021 / 66 73 42 78 – 021 / 58 43 73 66 – 021 ) .

سبد شما
  • سبد خرید خالی است.
×

هر کالایی برای ماشینت میاد با خبرشو

به کمک نیاز دارید؟
0