logo3

021-66748557

فروشنده شوید

دسته بندی ها

کف پایی های ژله ای با کیفیت چه ویژگی هایی دارند؟

فهرست مطالب

ویژگی کفپایی های ژله ای ؟ کف پایی ها ، هم ژله ای و سه بعدی در انواع مدل های مختلف تولید می شوند و کیفیت های مختلفی دارند و برند های بسیار زیادی این محول را تولید می کنند .

به خاطر همین موضوع نمی توان گفت که کف پایی های ژله ای بهتر از سه بعدی و یا سه بعدی بهتر از ژله ای می باشد ، چون هر کدام از زیرپایی ها دارای مشخصات و ویژگی های خاص خود می باشند و هر کدام خوبی خود را دارا هستند .

کف پایی ها و یا کفپوش های ژله ای باید از کیفیت بالایی برخوردار باشند ولی برخی از سود جویان این محصول را با کیفیت های پایین عرضه می کنند برای همین باید شما هنگام خرید دقت بالایی داشته باشید تا کفپایی ژله ای با کیفیتی خریداری کنید .

برای خرید کف پایی های ژله ای می توانید از پیشنهاد تخصصی تهلوکس استفاده کنید .

کف پایی ژله ای

ویژگی کف پایی های با کیفیت ژله ای

ویژگی کفپایی های ژله ای در انواع طرح ها و مدل های مختلف تولید می شوند و ویژگی های بسیاری دارند برای مثال :

  • جنس بسیار لطیف و نرمی دارند
  • قابل انعطاف هستند ( بر خلاف کف پایی های سه بعدی )
  • شستشوی راحت
  • دوام و مقاومت بالایی دارند
  • اما بر خلاف تمامی این گزینه ها که گفته شد دارای معایبی نیز هستند برای مثال :
  • تمام کف خودرو را نمی پوشانند
  • در صورت استفاده کردن زیاد تغییر رنگ می دهند
  • به هنگام سوار و یا پیاده شدن جابجا می شوند

و این ها نیز از برخی معایب کف پایی های ژله ای بود ، ولی به صورت کلی و در کل باید گفت که کف پایی های ژله ای برای افرادی که خودرو اسپرت و جوان پسند می خواهند گزینه ی مناسبی است .

راهنمای خرید کف پایی خودرو

همیشه سعی کنید خرید کف پایی خودرو خود را از نمایندگی ها و فروشگاه های معتبر انجام دهید تا خرید موفقی داشته باشید برای مثال فروشگاه تهلوکس یکی از عرضه کنندگان با تجربه و حرفه ای در زمینه کف پایی می باشد که تمامی محصولات خود را از برند های معتبر تهیه می کند و از کیفیت بالایی برخوردار است و قیمت باور نکردنی و مناسبی دارد و کاملا برای خرید ایده ال می باشد .

پس خرید خود را از هر فروشگاهی انجام ندهید چون باعث می شود  دید شما نسبت به فروشگاه های معتبر و محصولات با کیفیت تخریب شود .

قیمت کف پایی خودرو در بازار

کفپوش ها انواع مختلفی دارند و متناسب با مدل قیمت های متفاوتی نیز دارند ، ولی البته مواردی مانند گرانی و تورم نیز بر روی قمیت کف پایی ها نیز تاثیر گذار است و باعث می شود تا قیمت کفپایی ها  بالا و یا پایین بیاید .

قیمت کف پایی ها  نیز به کیفیت نیز بستگی دارد .

خرید انواع کفپایی ژله ای

راهنمای خرید از تهلوکس

شما می توانید انواع کف پایی ها  ژله ای و سه بعدی با طرح ها رنگ ها و اندازه های مختلف را با بهترین کیفیت و قیمت از سایت فروشگاه تهلوکس سفارش دهید و از خرید خود مطمئن باشید ، چون فروشگاه تهلوکس تمامی محصولات و کالا های خود را به صورت مستقیم و بدون واسطه گری به مشتریان و بازار عرضه می کند ، یعنی شما مشتری عزیز هیچ هزینه ی اضافی در قبال عمل واسطه گری پرداخت نمی کنید و محصول را به صورت مستقیم از تهلوکس خریداری می کنید .

در صورت داشتن سوال و یا مشاوره خرید با شماره های پشتیبانی تهلوکس تماس حاصل فرمایید ( 57 85 74 66 – 021 / 66 73 42 78 – 021 / 58 43 73 66 – 021 ) .

سبد شما
  • سبد خرید خالی است.
×

هر کالایی برای ماشینت میاد با خبرشو

به کمک نیاز دارید؟
0