logo3

021-66748557

فروشنده شوید

دسته بندی ها

معایب کفپوش سانا چیست ؟

فهرست مطالب

معایب کفپوش سانا چیست ؟

کفپوش های سانا در انواع مدل های مختلف تولید می شود و برای تمامی خودرو ها موجود می باشد و در رنگ های متفاوت نیز تولید می شود و در طرح های مختلفی نیز به بازار و مشتریان عرضه می شود .

کف پایی های سانا از کیفیت بالایی برخوردار هستند و قیمت مناسبی هم نسبت به هم رده های خود دارند ، ولی دارای معایبی هستند ، که شاید باعث شود خواهان و طرفداران کم تری داشته باشند .

معایب کفپوش سانا چیست ؟

برای مثال کفپوش ( کف پایی ) های سانا بسیار خشک هستند و بیش از اندازه محکم هستند و به خاطر همین علت شکننده هستند و از نظر مشتری کیفیت مناسب را ندارند .

کفپوش ها یا همان کفپایی های سانا انعطاف کمتری نسبت به نمونه های مشابه خود دارند و در هنگام خارج کردن از خودرو و یا جا گذاری کار را دشوار می کنند .

ولی از مزایایی که دارند و در کف پایی های سه بعدی این امر بسیار مهم است ، اندازه و قالب بودن کامل کف خودرو می باشند و همین دلیل باعث شده تا خودرو را شیک تر  و تمیز تر نشان دهد و باعث می شود گردوخاک به کف خودرو نفوذ نکند و خودرو تمیز و سالم نگهداری می شود .

کفپوش سانا چه معایبی دارد ؟

کف پایی سه بعدی چیست ؟

معایب کفپوش سانا چیست ؟ | کف پایی های سه بعدی یکی از نوع های کف پایی خودرو می باشند که کاملا قالب کف خودرو می باشند و تمامی کف خودرو را مانند یک قالب در بر می گیرند و از هرگونه نفوذ گردوغبار و اب جلوگیری می کنند و حتی در در هوای سرد و فصل زمستان بعنوان عایق سرما نیز عمل می کند و مانند عایق کف خودرو می شود .

همچنین کف پایی سه بعدی باعث می شود خودرو شما زیبا تر دیده شود و ظاهری اسپرت به خودرو شما می دهد و حتی شما می توانید رنگ کف پایی خودرو خود را با رنگ داشبورد و صندلی ها هماهنگ کنید تا زیبایی خودرو دو چندان شود .

برخی از معایب کف پایی های سه بعدی :

در اکثر موارد انعطاف کم تری دارند

سختی در شستشو

در برخی از موارد قالب کامل کف خودرو نمی باشند .

تمامی این گزینه ها از نظر کاربران این کف پایی ها گفته شده است و به این دلیل نیست شما هم باید این مشکل را داشته باشید و یا این موارد ذهنتان را درگیر کند .

راهنمای خرید کف پایی سه بعدی

در هنگام خرید باید توجه داشته باشید که کف پایی خود را از کدام نمایندگی و یا فروشگاه انجام می دهید ، چون برخی از فروشگاه ها کف پایی های اورجینال نمی فروشند و همین موضوع باعث می شود شما خرید درستی نداشته باشید و یا کف پایی شما کیفیت کافی نداشته باشد به خاطر همین شما باید کف پایی خودرو خود را از نمایندگی ها و فروشگاه های معتبر که کالا های خود را از بهترین برند ها انتخاب می کنند خریداری کنید ، برای مثال فروشگاه تهلوکس یکی از این فروشگاه ها می باشد که تمامی محصولاتش از بهترین برند ها می باشد و کیفیت و مرغوبیت بالایی دارد ، شما می توانید به راحتی کف پایی خودرو خود را بر اساس نام خودروتان از تهلوکس سفارش دهید .

کف پایی سه بعدی سانا چیست ؟

راهنمای خرید از تهلوکس

شما می توانید انواع کف پایی ها با طرح ها رنگ ها و اندازه های مختلف را با بهترین کیفیت و قیمت از سایت فروشگاه تهلوکس سفارش دهید و از خرید خود مطمئن باشید ، چون فروشگاه تهلوکی تمامی محصولات و کالا های خود را به صورت مستقیم و بدون واسطه گری به مشتریان و بازار عرضه می کند ، یعنی شما مشتری عزیز هیچ هزینه ی اضافی در قبال عمل واسطه گری پرداخت نمی کنید و محصول را به صورت مستقیم از تهلوکس خریداری می کنید .

در صورت داشتن سوال و یا مشاوره خرید با شماره های پشتیبانی تهلوکس تماس حاصل فرمایید ( 57 85 74 66 – 021 / 66 73 42 78 – 021 / 58 43 73 66 – 021 ) .

سبد شما
  • سبد خرید خالی است.

هر کالایی برای ماشینت میاد با خبرشو

به کمک نیاز دارید؟
0