logo3

021-66748557

فروشنده شوید

دسته بندی ها

کف پایی سه بعدی چیست و ایا کف پایی 4 و 5 بعدی هم وجود دارد ؟

فهرست مطالب

کف پایی سه بعدی چیست و ایا کف پایی 4 و 5 بعدی هم وجود دارد ؟

کف پایی سه بعدی چیست | کف پایی های سه بعدی در انواع مدل های مختلف توسط برند های مختلف تولید می شوند و برای نگهداری خودرو و تمیز نگه داشتن خودرو ضروری هستند و حتما باید تهیه شوند .

ایا کف پایی 5 بعدی نیز وجود دارد ؟

باید گفت بله ، وجود دارد ، کف پایی های 5 بعدی تفاوت های بسیار زیادی از کف پایی های سه بعدی ندارند و بیشتر نوع طراحی ان ها متفاوت می باشد .

کف پایی های 5 بعدی دارای طرح ها و شیار های سه بعدی روی کف پایی می باشند که باعث می شوند از گردوخاک بهتر جلوگیری شود و اگر اب بر روی کف پایی ریخته شود در کل کف پایی پخش شده و باعث جمع شدن اب نشود ، این ها بر خی از ویژگی های کف پایی های 5 بعدی هستند .

ولی به صورت کلی تفاوتی با کف پایی های سه بعدی ندارند و شباهت بسیار زیادی به یکدیگر دارند و کیفیت بسیار بالایی دارند و مقاومت و دوام بالایی دارند و به عنوان کت شلوار خودرو شما می باشند .

بهترین کف پایی های 5 بعدی

راهنمای خرید کف پایی خودرو

همیشه سعی کنید خرید کف پایی خودرو خود را از نمایندگی ها و فروشگاه های معتبر انجام دهید تا خرید موفقی داشته باشید برای مثال فروشگاه تهلوکس یکی از عرضه کنندگان با تجربه و حرفه ای در زمینه کف پایی می باشد که تمامی محصولات خود را از برند های معتبر تهیه می کند و از کیفیت بالایی برخوردار است و قیمت باور نکردنی و مناسبی دارد و کاملا برای خرید ایده ال می باشد .

پس خرید خود را از هر فروشگاهی انجام ندهید چون باعث می شود  دید شما نسبت به فروشگاه های معتبر و محصولات با کیفیت تخریب شود .

کف پایی سه بعدی چیست ؟

کف پایی های سه بعدی یکی از نوع های کف پایی خودرو می باشند که کاملا قالب کف خودرو می باشند و تمامی کف خودرو را مانند یک قالب در بر می گیرند و از هرگونه نفوذ گردوغبار و اب جلوگیری می کنند و حتی در در هوای سرد و فصل زمستان بعنوان عایق سرما نیز عمل می کند و مانند عایق کف خودرو می شود .

همچنین کف پایی سه بعدی باعث می شود خودرو شما زیبا تر دیده شود و ظاهری اسپرت به خودرو شما می دهد و حتی شما می توانید رنگ کف پایی خودرو خود را با رنگ داشبورد و صندلی ها هماهنگ کنید تا زیبایی خودرو دو چندان شود .

برخی از معایب کف پایی های سه بعدی :

  • در اکثر موارد انعطاف کم تری دارند
  • سختی در شستشو
  • در برخی از موارد قالب کامل کف خودرو نمی باشند .

تمامی این گزینه ها از نظر کاربران این کف پایی ها گفته شده است و به این دلیل نیست شما هم باید این مشکل را داشته باشید و یا این موارد ذهنتان را درگیر کند .

خرید انواع کف پایی 3 و 5 بعدی

راهنمای خرید از تهلوکس

شما می توانید انواع کف پایی ها با طرح ها رنگ ها و اندازه های مختلف را با بهترین کیفیت و قیمت از سایت فروشگاه تهلوکس سفارش دهید و از خرید خود مطمئن باشید ، چون فروشگاه تهلوکی تمامی محصولات و کالا های خود را به صورت مستقیم و بدون واسطه گری به مشتریان و بازار عرضه می کند ، یعنی شما مشتری عزیز هیچ هزینه ی اضافی در قبال عمل واسطه گری پرداخت نمی کنید و محصول را به صورت مستقیم از تهلوکس خریداری می کنید .

در صورت داشتن سوال و یا مشاوره خرید با شماره های پشتیبانی تهلوکس تماس حاصل فرمایید ( 57 85 74 66 – 021 / 66 73 42 78 – 021 / 58 43 73 66 – 021 ) .

سبد شما
  • سبد خرید خالی است.

هر کالایی برای ماشینت میاد با خبرشو

به کمک نیاز دارید؟
0