logo3

021-66748557

فروشنده شوید

دسته بندی ها

هدلایت موتور سیکلت چیست ؟

فهرست مطالب

هدلایت موتور سیکلت چیست ؟

هدلایت ها به چراغ هایی گفته می شود که دارای ال ای دی می باشند و نور خود را از ال ای دی ها تامین می کنند ، هدلایت ها در انواع مدل های مختلف تولید می شود  و دارای نور بیشتری نسبت به لامپ های هالوژنی می باشند .

هدلایت موتور سیکلت چیست ؟ هدلایت های موتور سیکلت همانند هدلایت های خودرو ها می باشد و تفاوت بسیار زیادی ندارد ، همچنین در هدلایت های موتور سیکلت ها نیز دو طرفه و چهار طرفه وجود دارد .

هدلایت های موتور دارای ساختار های یکسانی یا هدلایت های خودرو دارند و تفاوت چندانی در طراحی و مشخصات فنی ندارد ، و امکان دارد در ظاهر متفاوت باشند و طراحی متفاوتی نسبت به هدلایت های خودرو داشته باشند ، ولی به صورت کلی یکسان هستند و تفاوتی ندارند .

هدلایت ها دارای برند های مختلف می باشند و دارای برخی از هدلایت ها نیز دارای گارانتی و ضمانت نیز می باشند و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند .

راهنمای خرید هدلایت

هدلایت ها چون توسط تولید کنندگان مختلفی تولید می شوند ، کیفیت های متفاوتی نیز دارند ، پس به خاطر همین موضوع باید شما هنگام خرید دقت زیادی داشته باشید و خرید خود را از هر نمایندگی و فروشگاهی انجام ندهید و باید از فروشگاه های معتبر که در این زمینه تجربه دارند خرید خود را انجام دهید ، برای مثال فروشگاه تهلوکس یکی از فروشگاه هایی می باشد که به صورت تخصصی در زمینه هدلایت و انواع چراغ های خودرو تجربه دارد و از بهترین برند ها با کیفیت بالا استفاده می کند تا مشتریان همیشه راضی باشند چون رضایت مشتری برای تهلوکس بسیار مهم می باشد و از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است .

راهنمای خرید انواع هدلایت موتور سیکلت با کیفیت

نحوه ی نصب هدلایت

هدلایت ها باید توسط متخصصین مجرب نصب شوند و بهتر است خودتان نصب هدلایت را انجام ندهید ، دوم اینکه هدلایت ها باید به صورت کاملا اصولی متناسب با کاسه چراغ انتخاب شوند تا کاربرد اصلی خود را داشته باشند ، انتخاب هدلایت مناسب برای کاسه چراغ بسیار مهم می باشد .

هدلایت چیست ؟

هدلایت به چراغ های ال ای دی گفته می شود که به صورت استاندارد طراحی شده اند و به جای لامپ های هالوژنی استفاده می شوند ، لامپ هالوژنی دارای رشته های فنری داخل خود هستند و احتمال خراب شدن ان ها بالا می باشد و نور کم تری نیز نسبت به هدلایت ها دارند ولی هدلایت ها از نوع ال ای دی می باشند و رشته ای در داخل ان ها وجود ندارد و به خاطر همین عمر بالا تری نسبت به لامپ های هالوژنی دارند .

ولی از معایبی که دارند زیاد گرم می شوند و به خاطر همین در بیشتر هدلایت ها فن های برقی تعبیه شده است که در هنگام گرم شدن بیش از حد چراغ را خنک کند و برخی ها نیز دارای ترانس ها و کیس های متفاوت می باشند و دارای دو نوع تک کنتاکت و دو کنتاکت می باشند و برای تمامی خودرو ها مناسب می باشند .

خرید انواع هدلایت موتور سیکلت

راهنمای خرید از فروشگاه تهلوکس

شما می توانید انواع چراغ های هدلایت دو طرفه و یا چهار طرفه انواع دیلایت با بهترین کیفیت و قیمت را از سایت تهلوکس سفارش دهید و با بهترین کیفیت و قیمت تحویل بگیرد ، شما می توانید علاوه بر چراغ های هدلایت تمامی لوازم جانبی خودرو خودتان را با بهترین کیفیت از فروشگاه تهلوکس خریداری کنید .

تهلوکس تمامی محصولات و لوازم خودرویی خود را به صورت کامل مستقیم و بدون واسطه به مشتریان عرضه می کند  و مشتریان دیگر هزینه ی اضافی در قبال عمل واسطه گری پرداخت نمی کنند .

در صورت داشتن سوال و درخواست مشاوره درباره خرید خود می توانید با شماره های پشتیبانی تماس بگیرید و مشکل و سوال خود را با متخصصین ما در میان بگذارید .

شماره های پشتیبانی و برقراری ارتباط با تهلوکس ( 57 85 74 66 – 021 / 66 73 42 78 – 021 / 58 43 73 66 – 021 ) .

سبد شما
  • سبد خرید خالی است.
×

هر کالایی برای ماشینت میاد با خبرشو

به کمک نیاز دارید؟
0