logo3

021-66748557

فروشنده شوید

دسته بندی ها

هدلایت دو طرفه بهتر است یا چهار طرفه ؟

فهرست مطالب

هدلایت دو طرفه بهتر است یا چهار طرفه ؟

در این موضوع که هدلایت دو طرفه تا چهار طرفه بهتر هستند و یا چهار طرفه نظریه های زیادی وجود دارد و برخی کاربران بر اساس سلیقه دلخواه خود انتخاب هدلایت مورد نظرشون رو انجام می دهند و کاری به هندسه و میزان پخش نور و دیگر بحث های فنی چراغ و هدلایت کاری ندارند و کورکورانه خرید خود را انجام می دهند ولی اینطور نیست و نباید اینگونه در خرید چراغ خودرو رفتار کرد چون بخش روشنایی خودرو حکم چشم خودرو را ایفا می کند و اگر چراغ درستی بر روی خودرو نصب نشده باشد ممکن شما با مشکل مواجه شوید ، بنابرین توضیحات زیر را برای افزایش اطلاعات خود درباره هدلایت ها را مطالعه فرمایید .

انوع چراغ های هدلایت

راهنمای خرید انواع هدلایت دو طرفه و چهار طرفه

خرید هدلایت های دو طرفه و یا چهار طرفه خود را همیشه از نمایندگی ها و فروشگاه های معتبر خریداری کنید برای مثال فروشگاه تهلوکس یکی از فروشگاه هایی می باشد که تمامی محصولات خود را توسط برند های معتبر خریداری می کند و با کیفیت بالا و قیمتی باور نکردنی به مشتریان عرضه می کند ، شما می توانید با خرید از تهلوکس یک خرید متفاوت و موفقی را داشته باشید .

همیشه سعی نکنید کیفیت را قربانی معیار های دیگر کنید .

هدلایت دوطرفه بخریم یا چهار طرفه ؟

هدلایت های دوطرفه نور کم تر و ال ای دی کم تری نسبت به هدلایت های چهار طرفه دارند ولی این موضوع کاملا اشتباه می باشد چرا ؟

چون کاسه چراغ هایی که برای خودرو طراحی شده اند به گونه ای هستند که نور را در مرکز متمرکز کنند و از هدر رفت نور جلوگیری کنند ، به خاطر همین موضوع هدلایت های دو طرفه به گونه ای طراحی شده اند که نور را در مرکز کاسه چراغ متمرکز کنند و در نهایت یک نور روشن و مناسب بر روی جاده و راه داشته باشند ، ولی بر عکس چراغ های هدلایت چهار طرفه نور را در همه جهت پخش می کنند و این کار باعث می شود نور زیادی تولید شود ولی در مرکز متمرکز نشود چون کاسه چراغ نمی تواند نور را گرفته و به مرکز متمرکز کند به خاطر این دلایل هدلایت های دو طرفه کیفیت و نور دهی بهتری نسبت به هدلایت های چهار طرفه خواهند داشت ، پس در انتخاب خود دقت کافی را داشته باشید .

انواع هدلایت دوطرفه و چهار طرفه

راهنمای خرید از فروشگاه تهلوکس

شما می توانید انواع چراغ های هدلایت دو طرفه و یا چهار طرفه را از سایت تهلوکس سفارش دهید و با بهترین کیفیت و قیمت تحویل بگیرد ، شما می توانید علاوه بر چراغ های هدلایت تمامی لوازم جانبی خودرو خودتان را با بهترین کیفیت از فروشگاه تهلوکس خریداری کنید .

تهلوکس تمامی محصولات و لوازم خودرویی خود را به صورت کامل مستقیم و بدون واسطه به مشتریان عرضه می کند  و مشتریان دیگر هزینه ی اضافی در قبال عمل واسطه گری پرداخت نمی کنند .

در صورت داشتن سوال و درخواست مشاوره درباره خرید خود می توانید با شماره های پشتیبانی تماس بگیرید و مشکل و سوال خود را با متخصصین ما در میان بگذارید .

شماره های پشتیبانی و برقراری ارتباط با تهلوکس ( 57 85 74 66 – 021 / 66 73 42 78 – 021 / 58 43 73 66 – 021 ) .

هدلایت h4

هدلایت پایه h4 یعنی چه؟ هدلایت h4 یکی از چند انواع پایه هدلایت است. این نوع هدلایت که به هدلایت های دو کنتاکت هم معروف

ادامه مطلب »

هدلایت h1

هدلایت h1 چیست؟ دیگر پایه های هدلایت کدام است؟ هدلایت h1 یک نوع پایه از انواع پایه های هدلایت است. در این مقاله میخواهیم در

ادامه مطلب »
سبد شما
  • سبد خرید خالی است.

هر کالایی برای ماشینت میاد با خبرشو

به کمک نیاز دارید؟
0