کف پایی ژله ای بهتر است یا سه بعدی

تاریخ:
دسته بندی ها:کفپایی های خودرو, مجله اینترنتی تهلوکس, مقاله های تخصصی
تخمین زمان مطالعه: ۳ دقیقه

کف پایی ژله ای بهتر است یا سه بعدی

کفپایی ژله ای یا سه بعدی در انواع مدل های مختلف تولید می شوند و کیفیت های مختلفی دارند و برند های بسیار زیادی این محول را تولید می کنند .

به خاطر همین موضوع نمی توان گفت که کف پایی های ژله ای بهتر از سه بعدی و یا سه بعدی بهتر از ژله ای می باشد ، چون هر کدام از زیرپایی ها دارای مشخصات و ویژگی های خاص خود می باشند و هر کدام خوبی خود را دارا هستند .

کف پایی سه بعدی چیست ؟

کف پایی های سه بعدی یکی از نوع های کف پایی خودرو می باشند که کاملا قالب کف خودرو می باشند و تمامی کف خودرو را مانند یک قالب در بر می گیرند و از هرگونه نفوذ گردوغبار و اب جلوگیری می کنند و حتی در در هوای سرد و فصل زمستان بعنوان عایق سرما نیز عمل می کند و مانند عایق کف خودرو می شود .

همچنین کف پایی سه بعدی باعث می شود خودرو شما زیبا تر دیده شود و ظاهری اسپرت به خودرو شما می دهد و حتی شما می توانید رنگ کف پایی خودرو خود را با رنگ داشبورد و صندلی ها هماهنگ کنید تا زیبایی خودرو دو چندان شود .

برخی از معایب کف پایی های سه بعدی :

 • در اکثر موارد انعطاف کم تری دارند
 • سختی در شستشو
 • در برخی از موارد قالب کامل کف خودرو نمی باشند .
 • تمامی این گزینه ها از نظر کاربران این کف پایی ها گفته شده است و به این دلیل نیست شما هم باید این مشکل را داشته باشید و یا این موارد ذهنتان را درگیر کند .

انواع کف پایی ژله ای و سه بعدی

ویژگی کف پایی های ژله ای

کف پایی های ژله ای در انواع طرح ها و مدل های مختلف تولید می شوند و ویژگی های بسیاری دارند برای مثال :

 • جنس بسیار لطیف و نرمی دارند
 • قابل انعطاف هستند ( بر خلاف کف پایی های سه بعدی )
 • شستشوی راحت
 • دوام و مقاومت بالایی دارند
 • اما بر خلاف تمامی این گزینه ها که گفته شد دارای معایبی نیز هستند برای مثال :
 • تمام کف خودرو را نمی پوشانند
 • در صورت استفاده کردن زیاد تغییر رنگ می دهند
 • به هنگام سوار و یا پیاده شدن جابجا می شوند

و این ها نیز از برخی معایب کف پایی های ژله ای بود ، ولی به صورت کلی و در کل باید گفت که کف پایی های ژله ای برای افرادی که خودرو اسپرت و جوان پسند می خواهند گزینه ی مناسبی است .

راهنمای خرید کف پایی خودرو

همیشه سعی کنید خرید کف پایی خودرو خود را از نمایندگی ها و فروشگاه های معتبر انجام دهید تا خرید موفقی داشته باشید برای مثال فروشگاه تهلوکس یکی از عرضه کنندگان با تجربه و حرفه ای در زمینه کف پایی می باشد که تمامی محصولات خود را از برند های معتبر تهیه می کند و از کیفیت بالایی برخوردار است و قیمت باور نکردنی و مناسبی دارد و کاملا برای خرید ایده ال می باشد .

پس خرید خود را از هر فروشگاهی انجام ندهید چون باعث می شود  دید شما نسبت به فروشگاه های معتبر و محصولات با کیفیت تخریب شود .

کف پایی سه بعدی و ژله ای

راهنمای خرید از تهلوکس

شما می توانید انواع کفپایی ژله ای یا سه بعدی را  با طرح ها رنگ ها و اندازه های مختلف را با بهترین کیفیت و قیمت از سایت فروشگاه تهلوکس سفارش دهید و از خرید خود مطمئن باشید ، چون فروشگاه تهلوکی تمامی محصولات و کالا های خود را به صورت مستقیم و بدون واسطه گری به مشتریان و بازار عرضه می کند ، یعنی شما مشتری عزیز هیچ هزینه ی اضافی در قبال عمل واسطه گری پرداخت نمی کنید و محصول را به صورت مستقیم از تهلوکس خریداری می کنید .

در صورت داشتن سوال و یا مشاوره خرید با شماره های پشتیبانی تهلوکس تماس حاصل فرمایید ( ۵۷ ۸۵ ۷۴ ۶۶ – ۰۲۱ / ۶۶ ۷۳ ۴۲ ۷۸ – ۰۲۱ / ۵۸ ۴۳ ۷۳ ۶۶ – ۰۲۱ ) .