درباره ما

فروشگاه اینترنتی لوازم خودرو تهلوکس در سال 1396، با شعار آسوده انتخاب کنید، ما بازار را به جای شما گشته ایم، با هدف ایجاد راهی مناسب برای دسترسی آسان و مطمئن شما عزیزان به محصولات موجود، پا به عرصه معرفی و فروش محصولات جانبی خودرو گذاشته است. در واقع رسالت مجموعه تهلوکس، استفاده از کارشناسان آموزش دیده و هدفمند برای ارزیابی اصولی و علمی بازار لوازم جانبی خودرو چه از منظر کیفیت مطلوب و چه از دیدگاه قیمت مناسب و نیاز های مشتریان با استفاده از تحلیل بازار موجود می باشد. استقبال چشمگیر از محصولات معرفی شده توسط گروه تهلوکس، نشان دهنده ی حمایت و اعتماد علاقه مندان به این زمینه بوده است.

 

ماموریت ما

ما با استفاده از سایت و اپلیکیشن وسیع ترین انواع قطعات و لوازم جانبی خودرو را ارائه می دهیم و متعهد ترین و خلاق ترین اعضای تیم را به کار می گیریم.

عوامل و کارشناسان تهلوکس همواره سعی بر برآورده کردن انتظارات مشتریان حتی بیشتر از خواسته آن ها داشته اند. هدف ما ارائه بهترین تجربه در طی هر تعامل با مشتری است. دوست داریم به هر آنچه شما نیاز دارید بپردازیم، خواه یک قطعه برای تعویض یا تعمیر یک وسیله نقلیه خراب ، یک قطعه اصلی برای ترمیم وسیله نقلیه بعد از تصادف، خرید و نصب قطعات کاربردی خودرو، مجموعه جدیدی از روکش صندلی های سفارشی یا چیز دیگری باشد تا آن را به صورت بسیار سریع تهیه نمایید. ما یک مغازه در دسترس و مورد اعتماد شما خواهیم بود.

ما هر روز ماموریت خود را با اشتیاق و خوش بینی انجام می دهیم و از فرصتها و موفقیتهای مداوم خود یاد می گیریم. ضمن اطمینان از یک محیط یادگیری واقعی برای توسعه نیاز مشتریانمان، از یک فضای کاری مدرن و در عین حال پویا لذت می بریم.

چرا تهلوکس؟

تمامی محصولات و خدمات تهلوکس علاوه بر گارانتی شامل مواردی مثل، پشتیبانی و مشاوره تخصصی، راهنمای خرید، مقالات آموزشی و به صورت کلی دارای ویژگی های منحصر بفرد مربوط به یک فروشگاه اینترنتی تخصصی لوازم خودرو می باشد. تمامی این امکانات برای لذت بردن شما از یک خرید اینترنتی است.

علاقه ما به لوازم خودرو

مدل ها و نمونه های جدیدی را در صفحه محصولات تهلوکس خواهید دید. فراموش نکنید ما هم مثل شما عاشق لوازم خودرو هستیم

گشت و گذار در بازار

بازار لوازم خودرو همواره در حال بروز شدن و جدید تر شدن است. کارشناسان تامین در تهلوکس سعی بر موجود کردن کالا های جدید و با کیفیت دارند

معرفی کالا های مناسب

اگر با کارشناسان محصول ما تماس بگیرید و یا اگر مطالب مندرج در صفحه هر محصول را به دقت مطالعه کنید، بی شک مناسب ترین کالا را تهیه خواهید کرد

فروشنده مجازی ما را بشناسید

فروشنده مجازی سعی می کند شما را به جواب سوالتان برساند. شما می توانید در هر لحظه از شبانه روز با مراجعه به امکانات فروشنده مجازی تهلوکس نظیر ویدیو ها، گالری ها و کلیپ های صوتی بیشترین و بهترین راهنمایی ها را دریافت کنید. 

Emma Louise

Interior Designer

john frieda

Co Founder

allen greene

Architect

david louis

Interior Designer

سفارشات من

اپلیکیشن تهلوکس شعار