مجوز های تهلوکس

شما دلهره خرید اینترنتی را دارید و ما وظیفه تامین کردن فضای امنی را برای کاربرانمان. بسیاری از کاربران در هنگام خرید اینترنتی با سوالات زیادی مواجه می شوند. از رایج ترین دغدغه ها و سوالاتی که ذهن یک کاربر را درگیر می کند، می توان به موارد زیر اشاره کرد

  • چه تضمینی وجود دارد که کالا به دستمان برسد؟
  • اگر بعد از ثبت سفارشمان و آن هم به صورت آنلاین کسی پاسخگوی ما نباشد، چه باید کرد؟
  • اگر کالایی که خریداری می کنیم دچار عیب و مشکل باشد، چه راه حلی پیش پایمان هست؟
  • فروشگاه های اینترنتی چه مجوز هایی را باید داشته باشند؟
  •  یک فروشگاه اینترنتی تحت نظارت کدام ارگان ها فعالیت می کند؟
  • شاید یک فروشگاه تنها برای جلب اطمینان کاربرانش تصاویر و نوشته های جذاب را در صفحه سایتش درج کند

چطور اعتماد کنیم؟ در ادامه با مجوز های تهلوکس آشنا می شوید.

اتحادیه کشوری کسب و کار های مجازی چیست؟

با افزایش فروشگاه های اینترنتی و همچنین پیدا شدن نیاز نظارت بر رفتار و فعالیت آن ها، برخی از وزارت خانه ها و نهاد های دولتی وظیفه این نظارت را بر عهده دارند. اتحادیه کشوری کسب و کار های مجازی اعتماد بخش ترین این نهاد ها محسوب می گردد. برای عضویت در این اتحادیه باید موارد زیر را دارا بود.

  • داشتن نماد اعتماد الکترونیک
  • داشتن آدرس مشخص محل فعالیت با سند اداری
  • داشتن کد اقتصادی مالیاتی 

کاملا واضح است که داشتن کد اقتصادی مالیاتی به منزله پرداخت مالیات به نهاد های مربوطه از جانب فروشگاه است. نظارت بر کسب و کار ما توسط مراجع و نهاد های مربوطه نه تنها افتخار ما، بلکه مطمئن ترین راه برای جلب اعتماد کاربران ماست. توجه داشته باشید که با مراجعه به سایت اتحادیه کشوی کسب و کار های مجازی به آدرس www.cunion.ir می توانید اقدام به کسب اطلاع از قانونی بودن یک کسب کار اینترنتی نمایید.

تهلوکس اولین سایت عضو اتحادیه کشوی کسب  و کار های مجازی در زمینه فروش لوازم خودرو در ایران می باشد.

از نماد اعتماد چه می دانید؟

نماد اعتماد الکترونیکی نامی آشناست که شاید بسیاری از کاربران با آن آشنا باشند. وزارت صنعت، معدن و تجارت با نظارت بر عملکرد فعالیت های اینترنتی در بستر سایت، همواره نقطه اتکا خود را بر نظارت روی قوانین سایت گذاشته است. این بدان معناست که تمامی سایت های دارنده نماد اعتماد الکترونیک موظف به انجام قوانین مندرج در سایتشان هستند. با ورود به سایت ای-نماد به آدرس www.enamad.ir  می توانید نسبت به کسب اطلاع از قوانین این سایت اقدام نمایید. یعنی اگر در صفحه یک محصول نوشته ایم دارای گارانتی، موظف به اجرای این ادعا هستیم. 

دارنده لوگو ساماندهی

نشان ساماندهی و ثبت شدن دامنه سایت تهلوکس در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دلیل وجود این نماد در قسمت پایین سایت ماست. ما موظف به رعایت تمامی قوانین وضع شده از سوی وزارت مربوطه و در خصوص تولیدات محتوایی خودمان هستیم. می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص قوانین مربوطه به آدرس www.samandehi.ir مراجعه نمایید.

سفارشات من

اپلیکیشن تهلوکس شعار