صفحه پیگیری سفارش

تهلوکس
فروشنده مجازی برای راهنمایی بهتر شماست، با این حال خواندن متن نیز توصیه می شود.

ابتدا با وارد کردن ایمیل و شماره سفارش خود در قسمت پایین اقدام به دریافت کد رهگیری مرسوله نمایید. کد رهگیری 24 رقمی پس از گذشت 24 ساعت از ثبت سفارش برای شما صادر میگردد. شماره سفارش شما از طریق پیام کوتاه و یا از طریق ایمیل به شماره تماس و یا به آدرس ایمیل شما ارسال شده است. شما در هنگام ثبت سفارش یکی از دو روش ارسال از طریق پست و یا ارسال از طریق پیک موتوری را انتخاب کرده اید. ارسال از طریق پیک موتوری شامل کد 24 رقمی اداره پست نمی شود. همچنین در نظر داشته باشید که در بعضی مواقع خرید شما شامل چند کالای جداگانه شود. این امر ممکن است منجر به ارسال کالاها از چند انبار مختلف گردد و با توجه به این موضوع ممکن است کالاهای خریداری شده در یک بسته بندی ارسال نشود.

1- وارد کردن مشخصات سفارش در قسمت رهگیری سایت تهلوکس

2- اطلاع از جزئیات روند سفارش از جمله کد رهگیری مرسوله پستی

3- وارد کردن کد رهگیری 24 رقمی در سامانه رهگیری مرسولات پستی اداره پست

برای رهگیری سفارشتان شماره سفارش و ایمیلی که درهنگام ثبت سفارش وارد کردید را در این قسمت وارد و کلید رهگیری را فشار دهید.

پس از دریافت کد رهگیری مرسوله از قسمت بالا، می توانید با ورود به سامانه رهگیری مرسولات پستی از وضعیت مرسوله پستی خود آگاه شوید. لازم به ذکر است که کد رهگیری 24 ساعت پس از ثبت سفارش برای شما صادر میگردد و صدور این کد به معنای آن است که مرسوله شما به اداره پست جمهوری اسلامی ایران تحویل داده شده است.  
روش استفاده از کد رهگیری پستی
از طریق لینک زیر وارد سامانه رهگیری مرسولات پستی شوید و کد 24 رقمی صادر شده را با فونت انگلیسی در قسمت مربوطه وارد نمایید.

اپلیکیشن تهلوکس شعار